PUBG Mobile King Fighter etkinliği duyuruldu

PUBG Mobile King Fighter etkinliği duyuruldu. Kısa süreli etkinlikte mücadele ederek ödüller kazanabilirsiniz.
PUBG Mobile King Fighter
PUBG Mobile King Fighter etkinliği duyuruldu.

PUBG Mobile King Fighter etkinliği duyuruldu. Bu yeni etkinlikte elde edebileceğiniz birbirinden güzel ödüller bulunuyor. Küçük bir etkinlik olan King Fighter etkinliği, toplamda 10 gün sürecek. Turnuvaya dair daha fazla detaya gelin birlikte göz atalım.

King Fighter etkinliği nedir?

PUBG Mobile King Fighter etkinliği, 18 Şubat 2020’de başlayan ve 27 Şubat 2020’ye kadar sürecek kısa süreli bir etkinlik. Mini bir oyun olarak tasarlanan bu etkinlikte amacımız, belirli görevleri tamamlayarak rakibimiz yenmek. Görevler ise her günün sonunda değişiyor. Bu yüzden yarıda kalan görevleri o gün içinde tamamlamamız önemli. Zaten kendiliğinden kısa süresi olan etkinliği en kolay yoldan tamamlamak içinse iki basit adım mevcut. Peki bu adımlar neler?

pubg mobile king fighter ödülleri
PUBG Mobile King Fighter etkinliğindeki ödüller.

Adım 1: Görevlere odaklanın

İlk ve belki de en önemli adım, günlük görevlere odaklanmak. Oyuncuları zorlamayan tarzda görevlerin mevcut olduğu etkinlikte bu görevleri tamamlayarak enerji ve BP kazanabiliyorsunuz. Burada kritik olan nokta ise oyuncuların görevlerini tamamladıktan sonra ödüllerini almaları. Görevleri tamamladıktan sonra ödüller direkt olarak hesabımıza yatmıyor, onları görev sayfasından almamız gerekiyor. Bu noktaya dikkat ederek hataya yer vermeyebilirsiniz.

Adım 2: Enerjileri kullanın

Topladığınız enerjileri, oyun içinde butona basarak harcayabilir ve düşmana saldırabilirsiniz. Böylelikle düşmanın can miktarını belirli bir seviyeye kadar düşürebilir ve bir ödül kazanabilirsiniz.

Ne Kazanabilirsiniz?

Yaptığınız görevler sonucunda ise birbirinden değerli ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Peki bu ödüller neler?

  • Kara Kedi Seti
  • Klasik Sandık Kupon Parçası
  • Boya
  • Gümüş Parçacık

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts