PUBG Mobile Klan Adı Değiştirme – Klan adı nasıl değiştirilir?

PUBG Mobile’da klan adı nasıl değiştirilir?
PUBG Mobile Klan Adı Değiştirme
PUBG Mobile Klan Adı Değiştirme

PUBG Mobile klan liderleri zaman zaman klan adı değiştirme gereği duyabilir ancak çoğu oyuncu PUBG Mobile’da klan adının nasıl değiştirilebileceğini tam olarak bilmiyor.

PUBG Mobile Klan Adı Değiştirme

Birçok oyunu arkadaşlarınızla oynamak tek oynamaktan her zaman daha eğlencelidir. PUBG Mobile’da bu oyunlar arasında bir istisna değil. PUBG Mobile’da klanlar, oyuncuların takım oluşturmasına ve diğer oyuncularla etkileşim kurmasına imkan tanıyor.

PUBG Mobile Klan oluşturma
PUBG Mobile’da klan oluşturarak diğer oyuncularla etkileşim kurabilir ve kendinize bir takım oluşturabilirsiniz.

Oyunda klan oluştururken de birçok klan lideri havalı bir isme sahip olmayı tercih ediyor. Bu tür isimler arasında da sizleri ön plana çıkarabilecek ayırt edici yazı tipleri ve çeşitli semboller yer alabiliyor. Bunun yanı sıra herkes havalı bir isme sahip olmak istemeyerek sadelikten yana da olabilir. Ya da önceden yapmış olduğu klan adını değiştirerek daha sade hale getirmek isteyebilir. Oyunda güçlü bir klan oluşturmak istiyorsanız “PUBG Mobile Güçlü Klan Oluşturma” başlıklı içeriğimize mutlaka bakmanız gerekiyor. Ayrıca klan oluşturmak yerine Mobidictum klanına da katılabilirsiniz. Klan arama yerine Mobidictum yazarak klanımıza katılabilir ve birlikte oyunlar oynayabiliriz.

pubg mobile güçlü klan oluşturma rehberi
PUBG Mobile’da güçlü bir klan oluşturarak üst sıralarda yer alın.

PUBG Mobile’da klan adı nasıl değiştirilir?

Klan lideri, klan adını değiştirmek için klan dükkanından yeniden adlandırma kartı satın alması gerekiyor. PUBG Mobile’da klan adını değiştirmek diğer oyunlara göre daha kolay. Bunu yapmak için vereceğimiz adımları takip edebilirsiniz.

  • Klan dükkanına gidin ve mevcut klan puanlarını kullanarak klan yeniden adlandırma kartını satın alın.
  • Envantere gidin ve ifadelerin altındaki bölüme gidin.
  • Yeniden adlandır kartına tıklayın ve kullan düğmesine basın.
  • Kullanıcılardan yeni adı girmelerini isteyen bir iletişim kutusu açılır.
  • Yeni adı girdikten sonra Tamam’ı tıklayın. İsim değiştirilecek.

Klan liderleri her 60 günde bir klan adını değiştirebileceklerini unutmamaları gerekir. Bu nedenle isim değiştirirken dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü isim değiştirdikten sonra herhangi bir hata yaptığınızı fark etseniz bile iki ay boyunca tekrardan isim değiştiremeyeceksiniz. Ayrıca klan puanı kazanmak için günlük klan mücadelelerini tamamlamanız gerekiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts