PUBG Mobile Klan İsimleri (Kuruluş ile Birlikte)

PUBG Mobile klan isimleri kurulum aşamasıyla birleşti! Klan oluşturma, isim verme ve tüm detayları listeledik.
PUBG Mobile Klan Rehberi
PUBG Mobile Klan Rehberi

PUBG Mobile klan ortamıyla oyunculara yeni arkadaşlıklar ve güzel topluluklar sunabiliyor. Oyun içinde klan kurabilir ve mevcut klanınızı daha iyi hale getirebilirsiniz.

PUBG Mobile Klan İsimleri (Şekilli Aracımız)

PUBG Mobile’daki klan isimlerini PUBG Şekilli Nick aracımızda göstermiştik. Siz de bu aracımıza giderek oyun içi isimlerinizi ve klan isimlerinizi çok daha havalı yapabilirsiniz.

PUBG Mobile’da klan nasıl kurulur?

Yeni gelen klan sistemine göz atmaya başlayalım. Seviye veya sıralama kısıtlaması olmadan herkes klan kurabiliyor. Bu toplulukları oluşturmanın bedeli ise 50.000 BP olarak belirlenmiş. Bu fiyat bana göre tam sınırda belirlenmiş. Daha üstü olduğu zaman fiyatlarda erişilemez bir durum olurdu, tam tersi durumda ise herkes klan açıp/kapama işlemini boş yere kullanabilirdi.

  1. Klan kurmak için oyunun ana menüsünde sol alt kısımda bulunan “KLAN” sekmesine giriş yapıp sağ taraftaki klan oluştur alanına geliyoruz.
  2. Burada gerekli bilgileri girip ayarlamaları yaptıktan sonra klanı kuruyoruz.
PUBG Mobile Klan Nasıl Kurulur?
PUBG Mobile Klan Nasıl Kurulur?

Direkt olarak klan kurmayı anlattık peki PUBG Mobile’daki bu klanların özellikleri nelermiş bir bakalım. Öncelikle klanlar hem sizlere hem de arkadaşlarınıza oldukça fazla hediye kazandıracak. Klan içerisinde yer alan görevleri tamamlayarak Klan Puanı adı verilen puanlara sahip olacaksınız. Bu puanları kullanarak Klan Dükkanından çeşitli eşyaları satın alabileceksiniz.

Klanlarda yetki sistemi de geliştirilmiş. Klan Lideri ve Yardımcıları seçebileceksiniz. Böylece yardımcılar sizin yanınızda oluşturduğunuz bu topluluğun yönetiminde yardımcı olabilirler.

PUBG Mobile Yeni Klan Sistemi Rehberi

Daha önce PUBG Mobile’da bulunan ekip sistemi, klan sistemi ile benzerlik gösteriyordu fakat PUBG yeni klan sistemi kadar detaylı ve farklı özelliklere sahip değildi. Ekip sisteminde oluşturduğunuz toplulukta sadece bir yönetici bulunuyor ve toplam 10 kişiyi bu ekibe katabiliyorsunuz. İsim verebildiğiniz bu ekiplerin sayfasına bir de açıklama/duyuru yazabiliyorsunuz. Maalesef bu sistemin özellikleri burada bitiyor.

PUBG Mobile Klan Nasıl Kurulur?
PUBG Mobile Klan Nasıl Kurulur?

Klanda yer alan oyuncular ne kadar fazla oyun oynamaya devam ederlerse Klan Seviyesi’de o kadar hızlı yükselir. Klan TP’leri kazanıldıkça ulaşan seviyelerde ise yeni özellikler açılıyor. Bunlara örnek olarak klan oyuncu kapasitesi ve mağazadaki eşyaların sayısının ve kalitesinin artmasını gösterebiliriz. Bu seviye sayısı 10’a kadar çıkabiliyor. PUBG Mobile Klan kapasitesi arttırma ise 5.seviyeye kadar mümkün oluyor.

Kurulduğu zaman 30 üyeyi kabul eden klanlar her seviye atladığında kapasitesini 5 kişi arttırıyor. Böylece üye sayısı 50’ye ulaştığında artış sona eriyor. Bu yüzden klanınıza alacağınız oyunları seçerken oldukça dikkatli davranmalısınız.

Bu Klan sisteminde bir de Günlük Eğitim yer alıyor. Klanların içerisinde her gün farklı eğitimler yer alıyor. Bu eğitimlere katılarak Klan Puanı ve Klan Aktivite Puanı kazanabilirsiniz. Bu puanları sana özel olan ödülleri ve klan sandıklarını kazanmak için kullanacaksınız. Bu noktada ise yardımlaşma oyunculara ekip olmanın önemini hissettiriyor.

Total
0
Shares
28 comments
    1. Aga prim vermek demek mesela efsanevi öğe çıkardın,prim ver diyorsun sonra klana gümüş parçacık veriyor. Bunu herkes yapar

  1. Klandan çıkıp başka bir klana girersem klanda oda kartı almak için kazandığım ödül gider mi

  2. Sandıktan garanti kıyafet aldıktan sonra sanırım prim onayı alakalı bir şey geliyor evet dediğinizde prim gidiyor tek bildiğim bu başka yoldan var mı bilmiyorum.

  3. Klan sohbetindeki yazılan mesajları silmek mümkün mü eğer diline biliyorsa nasıl oluyor bilen varsa söylerse sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts