PUBG Mobile Köprü Taktiği ve Köprüye Çıkmak

PUBG Mobile Köprüye Çıkmak
PUBG Mobile Köprüye Çıkmak

Çeşitli adam öldürme taktikleriyle PUBG Mobile oyuncularına her gün daha çok keyif veriyor. Son gelen PUBG Mobile 0.11.5 güncellemesiyle Erangel ve Miramar haritalarında artık daha sisli hava şartlarıyla karşılaşabiliriz. Dolayısıyla oyuncuları görmekte daha çok zorlanabiliriz. Bunun için yüksek yerlere çıkıp keskin nişancılık yapmak güzel bir taktik gibi görünüyor. Oyunun en çok görüş açısına sahip olabileceğiniz yerleri köprüler. PUBG Mobile köprü taktiği uygulayabilirsiniz.

PUBG Mobile Köprü Taktiği ve Nasıl Çıkılır?

Köprüye çıkıldığında, yüksekten köprünün iki tarafına da bakıldığı için hedefler daha rahat görülüyor. Oyuncuların sizleri yüksekte olduğunuz için fark etmesi çok zor oluyor. Hasarın nereden geldiğini bu kadar yüksekte anlaması oldukça zor.

PUBG Mobile Erangel Köprüleri
PUBG Mobile Erangel Köprüleri

Erangel haritasında olan üç büyük köprünün üstüne çıkılabiliyor. Bu üç köprünün yakınlarında yağmalayacak yerlerin olmasından dolayı bu taktiği düşünen bir tek siz olmayabilirsiniz. Dikkatli olun!

PUBG Mobile Köprüye Nasıl Çıkılır
PUBG Mobile Köprüye Çıkma Adımları

PUBG Mobile köprü taktiği için köprünün eğimli demirlerinden 2 kademeli olanları kullanmalısınız. Adımlar şeklinde nasıl yapacağımızı inceleyeceğiz.

1.ADIM: Köprünün İlk Demirinden Atlayın

Pubg Mobile köprü
PUBG Mobile Köprüye Çıkma 1. Adım

Köprünün başlangıç demirlerinden atlayın. Fakat bunu yaparken köprüden aşağı düşmemeye dikkat edin. Aşağıda deniz yoksa ölme riskiniz çok fazla.

2.ADIM: Atladığınız Demirlerden İlerleyin

PUBG Mobile Köprüye Nasıl Çıkılır
PUBG Mobile Köprüye Çıkma 2. Adım

En alttaki demirlerden atlar atlamaz yukarı doğru ilerleyin fakat dikkat edin zıplamayın. Direk hızla aşağı atıyor ve yere düşebiliyorsunuz.

3.ADIM: Demirin Diğer Tarafına Geçin

PUBG Mobile Köprüye Nasıl Çıkılır
PUBG Mobile Köprüye Çıkma 3. Adım

En çok hata yapılan yer burası. Bu aşamada çok dikkatli olmanız gerekiyor. Demirin diğer tarafına doğru yay şeklinde bir geçiş yapmanız gerek. Minik adımlar atmaya özen gösterin.

4. ADIM: En Yükseğe Yürüyün

PUBG Mobile Köprüye Nasıl Çıkılır
PUBG Mobile Köprüye Çıkma 4. Adım

Demirin diğer tarafına geçtikten sonra yukarı doğru olan geniş demirde düz şekilde yürüyün. Burada karakteriniz biraz kayabilir. Kontrol açısından bu durumda zorlanabilirsiniz!

PUBG Mobile Köprüye Çıkma
PUBG Mobile Köprü Üstü

Artık köprünün en üstündesiniz. Köprünün 2 tarafına ve denizlere hakimsiniz. Köprüden geçenleri görebilir ve hatta altınızda çatışma çıksa bile sizden kimsenin haberi olmayabilir. PUBG Mobile 8x dürbün takılan silahlar rehberinde ki silahlarla keskin nişancılık yaparak rakiplerinizi kolayca öldürebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts