PUBG Mobile Kullanımı En Kolay Silahlar

PUBG Mobile kullanımı en kolay silahlar içeriğimizle, kullanımı kolay olan silahlarla galibiyete ulaşın.
pubg mobile kullanımı en kolay silahlar
PUBG Mobile kullanımı en kolay silahlar içeriğimizde, yeni başlayanlar ve orta seviyedeki oyuncuların rahat bir şekilde kullanabilecekleri silahlara ve özelliklerine değiniyoruz.

PUBG Mobile kullanımı en kolay silahlar içeriğimizde, oyun içerisinde hasarı yüksek ve geri tepmesi az olan silahlara ve özellikleri bulunuyor. Geri tepme konusu, PUBG Mobile içerisindeki zorluklardan biri. Bu nedenle silahların düşük geri tepmeye sahip olması önemli özelliklerden biri.

PUBG Mobile Kullanımı Kolay Silahlar

PUBG Mobile’da birbirinden farklı silahlar ve silah çeşitleri bulunuyor. Oyunculara gerçekçi bir oyun deneyimi sunmayı amaçlayan PUBG Mobile’da her silahın geri tepme özelliği bulunuyor. Gerçekçiliği artıran bu durum, silahların kullanılmasını da zorlaştırıyor. Silah sekmesi konusunda sıkıntı yaşıyorsanız PUBG Mobile silah sekmesi azaltmak için kullanılabilecek 5 yöntem içeriğimize mutlaka göz atmalısınız.

pubg mobile kullanımı en kolay silahlar listesi
Oyun içerisinde hasarı yüksek olan ve aynı zamanda düşük geri tepme oranına sahip silahlar bulunuyor.

Oyuna yeni başladıysanız yahut her şeye rağmen geri tepme konusunda hala sıkıntı yaşıyorsanız üzülmeyin. Oyun içerisinde yüksek hasara sahip olup aynı zamanda düşük geri tepme oranına sahip silahlar mevcut. M416’dan G36C’ye birbirinden güçlü silahlar bu özelliğe sahip. Listemize geçmeden önce, hangi silah olursa olsun aim ve reflekslerinizi geliştirmek istiyorsanız PUBG Mobile aim ve refleks geliştirme taktikleri içeriğimize göz atın.

AUG A3

pubg mobile kullanımı en kolay silahlar aug a3
Sadece airdroplardan elde edilebilen AUG A3, kullanıcısına rahat bir oyun deneyimi sağlıyor.

PUBG Mobile kullanımı en kolay silahlar listemizin ilk sırasında, sadece airdroplardan elde edilebilen AUG A3 bulunuyor. Oyun içerisindeki en stabil silahlardan biri olan AUG A3, özellikle orta mesafe çatışmalarda çok iyi sonuçlar çıkartabiliyor. Bulmanız için biraz şanslı olmanız gereken AUG A3 ile oynama fırsatınız varsa bu fırsatı sakın kaçırmayın. Airdroptan çıkan silahlar hakkında daha detaylı bilgi için PUBG Mobile en iyi airdrop silahları içeriğimize göz atabilirsiniz.

M416

pubg mobile kullanımı en kolay silahlar m416
Oyun içerisinde en çok kullanılan silah konumunda bulunan M416, bunu yüksek hasarı ve düşük geri tepmesine borçlu.

Belki de oyunun en çok kullanılan silahı olan M416, bu başarısını sahip olduğu düşük geri tepme oranına ve yüksek hasarına borçlu. Geri tepme oranını azaltmak için birden fazla eklentinin takılabildiği M416, yakın mesafe çatışmalarda ve spray atılması gereken durumlarda çok iyi işler çıkartabiliyor. Yakın mesafe çatışmalarda M416 ile uygulayabileceğiniz birbirinden başarılı taktikler için PUBG Mobile yakın mesafe çatışmaları için 3 taktik içeriğimize mutlaka göz atın.

DP-28

pubg mobile kullanımı en kolay silahlar dp-28
Sanılanın aksine düşük geri tepmeye sahip DP-28, kolay bir şekilde kullanılabilir.

Sanılanın aksine düşük geri tepme oranına sahip olan ve herhangi bir eklenti takılmadan gayet rahat bir şekilde kullanılabilen DP-28, listemizde 7.62 mermi türünü kullanan tek silah. 7.62 mermi türünü kullanan silahlar hasar bakımından muazzam işler çıkarsa da kullanım olarak oyuncuları biraz zorlayabiliyor. Ancak DP-28’in böyle bir problemi yok. Haritada kolay bulunabilir olması ve sahip olduğu yüksek mermi kapasitesi ile DP-28’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hasar olarak en iyi silahları merak ediyorsanız PUBG Mobile yüksek hasarlı en iyi silahlar içeriğimize göz atın.

SCAR-L

pubg mobile kullanımı en kolay silahlar scar-l
Titremesine rağmen düşük geri tepmesiyle birçok oyuncu tarafından kullanılan SCAR-L, listede 5.56 mermi türünü kullanan bir diğer silah.

Çok düşük geri tepme oranına sahip SCAR-L, PUBG Mobile kullanımı en kolay silahlar içeriğimizin bir diğer 5.56 mermi türü kullanan silahı. Kolaylıkla bulunabilen ve oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen SCAR-L’in tek olumsuz özelliği ateş ederken biraz titremesi. Bu titreme özelliğiyle diğer silahlardan biraz ayrılan SCAR-L, buna rağmen oldukça sık bir şekilde kullanılıyor. Başta titreme olmak üzere diğer nişan ayarlarıyla ilgili problemlerinizi çözmek için PUBG Mobile nişan yardımı hakkında bilmeniz gerekenler içeriğimize göz atın.

G36C

pubg mobile kullanımı en kolay silahlar g36c
Sadece Vikendi haritasında kullanılabilen G36C, özellikle uzun mesafe çatışmalarda iyi işler yapabiliyor.

Sadece Vikendi haritasında bulunabilen G36C, listemizin son silahı. Diğer silahlar gibi gayet yüksek bulunma oranı ve kolay kullanımı ile ön plana çıkan G36C, diğerlerinden farklı olarak uzun mesafe spraylerde epey etkili oluyor. Bunun haricinde diğer silahlar gibi 5.56 mermi türünü kullanan G36C, kullanıcısına rahat bir oyun geçirme imkanı sağlıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts