PUBG Mobile Kütüphane Modu Hakkında Tüm Detaylar

PUBG Mobile Kütüphane modunu duyurdu. Bu modda amacımız, 18 farklı silahla 18 skor almak.
PUBG Mobile kütüphane modu
PUBG Mobile Kütüphane modu geliyor.

PUBG Mobile için yeni kütüphane modu geliyor. Hali hazırda ölüm maçı modu bulunan oyuna yeni bir ölüm maçı haritası olacak Kütüphane modu ekleniyor.

Yeni Ölüm Maçı: Kütüphane Modu

Yeni PUBG Mobile modu olan Kütüphane haritası, oyunun beta versiyonuna yüklendi. Beta versiyonuna yüklenen bu mod, oyunun bir kütüphane haritasında geçmesinden dolayı adı henüz tam konmasa da oyuncular arasında Kütüphane modu olarak akıllara kazındı. Şu an için tam olarak ne zaman oyuna geleceği belli olmayan Kütüphane modunun bir sonraki global güncelleme olan 0.17.5 güncellemesinde oyuna eklenmesi bekleniyor.

pubg mobile kütüphane modu görsel 1
Kütüphane modunda 4×4 büyüklüğündeki haritada iki takım karşı karşıya gelecek.

Kütüphane Modu

Kütüphane modu, diğer ölüm maçlarının yanında tamamen farklı bir konsepte sahip bir moddur. 4×4 büyüklüğündeki kütüphane haritasında iki takımın karşı karşıya geldiği modda amaç, bir takımdaki bir oyuncunun 18 skor alarak takımını zafere ulaştırmasıdır. Ancak 18 skoru almak ve oyunu kazanmak için bazı koşullar vardır.

pubg mobile kütüphane modu görsel 2
Kütüphane modunda kazanmak istiyorsanız kendinizi 18 farklı silahla kanıtlamak zorundasınız.

Kütüphane Modunda Nasıl Kazanılır?

Kütüphane modu, yapısı itibariyle küçük bir harita olmasına rağmen birbirinden farklı zorluklar ve mücadeleler içerir. Bu modda bir takımın zafere ulaşması için bir oyuncunun 18 skor alması gerekir. Ancak bu 18 skorun da bir şartı vardır. Oyuncunun aldığı her bir skorun ardından silahı otomatik bir şekilde değişir. Yani bu oyun modunu diğerlerinden ayıran en belirgin özellik, takımın ve oyuncunun kendini her silahla kanıtlamak zorunda olmasıdır. Takım arkadaşlarınızla bir mücadeleye girdiğiniz zaman amacınız, rakibinizden önce 18 farklı silahla toplamda 18 skor almak ve maçı kazanmaktır. Henüz beta aşamasında olmasına rağmen oyuncuların büyük dikkatini çeken bu modla birlikte oyuncuları birbirinden zorlu mücadeleler bekliyor.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler