PUBG Mobile Lite 0.18.0 Güncellemesi: Öne Çıkan Detaylar

İçerisinde birçok yenilik barındıran PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi oyuna eklendi.
pubg mobile lite 0.18.0 güncellemesi
İçerisinde birçok yenilik ve değişiklik barındıran PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi oyuna eklendi.

PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi geçtiğimiz günlerde oyuna eklendi. Birbirinden farklı ve oyuncuları heyecanlandıran yeniliklerin olduğu güncellemede ise bazı detaylar daha fazla ön plana çıktı. Peki ön plana çıkan bu detaylar neler?

PUBG Mobile Lite 0.18.0 Güncellemesi

PUBG Mobile ile oldukça benzer olan ancak düşük sistem gereksinime sahip mobil cihazlar için tasarlanan PUBG Mobile Lite’ın kendine ait bir kitlesi bulunuyor. PUBG Mobile ekibi, PUBG Mobile için geliştirdikleri yenilikleri oyunun Lite versiyonu için de düzenleyerek oyunu sürekli güncel tutuyorlar.

pubg mobile lite 0.18.0 güncellemesi yenilikler
0.18.0 güncellemesi ile yeni lobi görünümünden yeni silaha birçok yenilik oyuna eklendi.

Son olarak PUBG Mobile Lite’ın 0.18.0 güncellemesi yayımlandı. Birbirinden farklı değişiklikler içeren güncellemede, kısa süre önce PUBG Mobile’a eklenen P90 ve ölüm maçı yenilikleri gibi yenilikler yer aldı. Bunların yanında oyun içi bazı değişiklikler de gerçekleşti.

pubg mobile lite 0.18.0 güncellemesi ölüm maçı
PUBG Mobile Lite’ın sevilen oyun modlarından ölüm maçı için yeni bir harita oyuna eklendi.

Ölüm maçı modu için yeni harita Ruins getirildi

PUBG Mobile Lite’ın popüler oyun modlarından biri olan ölüm maçı, PUBG Mobile Lite 0.18.0 güncellemesi ile yeni haritasına kavuştu. Küçük bir alanda oyuncuların bireysel yeteneklerini konuşturabildikleri ve aim olarak kendilerini geliştirebildikleri bu oyun moduna Ruins haritası da eklendi. Oldukça keyifli bir oynanışa sahip olan ölüm maçı modu ile daha fazla bilgi için PUBG Mobile ölüm maçı taktikleri içeriğimize göz atabilirsiniz.

Yeni ikonlar ve lobi görünümü eklendi

PUBG Mobile Lite’ın yayımlanmasının üzerinden bir yıl geçti ve ekip bunu bazı yeniliklerle kutluyor. Oyundaki lobi görünümü yıl dönümü nedeniyle değiştirildi. Oyuncuları etkileyen bir görüntüye kavuşan yeni lobinin yanı sıra yeni ikonlar da oyuna eklendi. Görünüm olarak da büyük değişiklikler barındıran bu güncelleme ile oyun farklı bir görünüme kavuştu.

pubg mobile lite 0.18.0 güncellemesi p90
Uzun zamandır beklenen P90, bu güncelleme ile oyuna eklendi.

Uzun süredir beklenen P90 oyuna eklendi

Geçtiğimiz haftalarda PUBG Mobile’a eklenen ve büyük ses getiren P90, PUBG Mobile Lite’a da eklendi. Hafif makineli tüfek olmasına rağmen yakın ve özellikle orta mesafeli çatışmalarda çok etkili olan P90, 9mm mermi türünü kullanıyor ve 50 mermilik bir şarjör kapasitesi bulunuyor.

Teleferik sistemi oyuna eklendi

PUBG Mobile Lite ekibi, oyun içerisinde herhangi bir araç kullanmadan bir yerden bir yere gidebileceğiniz bir ulaşım sistemi olan teleferiği oyuna ekledi. Hiçbir araca gerek kalmadan bir yerden bir yere güvenli bir kolay bir şekilde gidebileceğiniz teleferik sistemi ile farklı hamleler oyuncuları bekliyor olacak.

pubg mobile lite 0.18.0 güncellemesi yeni hediyeler
Oyuna eklenen yeni hediye sistemi ile oyuncuların oyun içerisinde gün boyunca daha aktif olması amaçlanıyor.

Hediye sistemi değiştirildi

PUBG Mobile Lite içerisinde oyuncular artık birbirlerine günlük hediyeler yollayabilecek. Oyun içerisindeki sosyalliği artırmayı amaçlayan bu sistem ile arkadaşlarınız arasında hediye süreci daha kolay ve etkili bir biçimde işleyecek. Yukarıdaki yenilik ve değişikliklerin yanı sıra oyun içerisinde bazı küçük değişiklikler de meydana geldi. Genel olarak oyuncular tarafından sevilen bu güncellemeden sonra diğer güncellemenin ne zaman oyuna ekleneceği ise henüz bilinmiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts