PUBG Mobile Lite 0.19.0 Güncellemesi: Yeni Mod ve Araçlar

İçerisinde birçok yenilik barındıran PUBG Mobile Lite 0.19.0 güncellemesi oyuna eklendi.
pubg mobile lite 0.19.0 güncellemesi
pubg mobile lite 0.19.0 güncellemesinde gelecek olan yenilikler duyuruldu.

PUBG Mobile Lite 0.19.0 güncellemesi geçtiğimiz günlerde oyuna eklendi. Birbirinden farklı ve oyuncuları heyecanlandıran yeniliklerin olduğu güncellemede ise bazı detaylar daha fazla ön plana çıktı. Peki ön plana çıkan ve yeni gelen özellikler neler?

PUBG Mobile Lite 0.19.0 Güncellemesi

PUBG Mobile ile oldukça benzer olan ancak düşük sistem gereksinime sahip mobil cihazlar için tasarlanan PUBG Mobile Lite’ın kendine ait bir kitlesi bulunuyor. PUBG Mobile ekibi, PUBG Mobile için geliştirdikleri yenilikleri oyunun Lite versiyonu için de düzenleyerek oyunu sürekli güncel tutuyorlar.

PUBG Mobile 0.19.0 güncelleme
PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesinde en dikkat çekici yenilik ise zombi modu oldu.

Son olarak PUBG Mobile Lite’ın 0.19.0 güncellemesi yayımlandı. Birbirinden farklı değişiklikler içeren güncellemede, kısa süre önce PUBG Mobile Lite’a eklenen P90 ve ölüm maçı yenilikleri gibi yenilikler yer aldı. Bunların yanında oyun içi bazı değişiklikler de gerçekleşti. Şimdi ise bu yeni gelen 0.19.0 güncellemesinde bizleri yeni bir mod ve yeni bir araç karşılıyor.

PUBG Mobile Lite Yeni Survive Till Dawn Zombi Modu
PUBG Mobile Lite Yeni Survive Till Dawn Zombi Modu.

Yeni “Survive Till Dawn” Zombi Modu

Cadılar Bayramı Kutlamasının bir parçası olarak, uzun süredir beklenen zombi modu sonunda PUBG Mobile Lite’a yeniden getirildi. Bu mod aslında oyunun beta sürümünde mevcuttu, ancak bu beta sürümünde birkaç olaylardan ve hatalardan dolayı kaldırıldı ve oyuncuların karşısına sunulmadı. Uzun bir süre sonra oyuncularını sevindirmek adına tekrardan oyuna getirildi.

Survive Till Dawn modunun oynanışı, PUBG Mobile sürümündeki ile aynı şekilde oynanır. Oyuncular üzerlerinde bulunan ağır silahlar yardımıyla gecenin sonuna kadar (oyun modunun bitiş süresine kadar) zombi ordularına karşı savaşacak ve hayatta kalmaya çalışacak. Bu zombiler her dalgadan sonra bir tık daha güçleniyorlar. Ayrıca oyuncular hayatta kalmak için iyi bir takım çalışması yapmalılar.

PUBG Mobile Lite 0.19.0 güncellemesi yeni araçlar
Mirado ve Autorickshaw adında iki yeni araç eklendi.

Yeni Araçlar

PUBG Mobile Lite 0.19.0 güncellemesinde oyuna en iyi iki tane araç eklendi. Bunlar Mirado ve Autorickshaw. Oyuncular bu araçların her ikisinide “Spawn Island” haritasında deneyebilirler. Mirado en tercih edilen araç olacak gibi duruyor, Autorickshaw yavaş ve hantal olduğundan dolayı tercih edilmez gibi.

pubg mobile lite 0.18.0 güncellemesi yeni hediyeler
Oyuna eklenen yeni hediye sistemi ile oyuncuların oyun içerisinde gün boyunca daha aktif olması amaçlanıyor.

Hediye sistemi yenilendi

PUBG Mobile Lite içerisinde oyuncular artık birbirlerine günlük hediyeler yollayabilecek. Oyun içerisindeki sosyalliği artırmayı amaçlayan bu sistem ile arkadaşlarınız arasında hediye süreci daha kolay ve etkili bir biçimde işleyecek. Yukarıdaki yenilik ve değişikliklerin yanı sıra oyun içerisinde bazı küçük değişiklikler de meydana geldi. Genel olarak oyuncular tarafından sevilen bu güncellemeden sonra diğer güncellemenin ne zaman oyuna ekleneceği ise henüz bilinmiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts