PUBG Mobile Lite BC Hilesi

Ücretsiz bir şekilde BC dağıttığını iddia eden sitelere inanmamalısınız.
PUBG Mobile Lite BC Hilesi
Bu yöntemlerle birlikte ücretsiz BC verdiğini iddia eden kişiler çalınan hesapları satıyor.

PUBG Mobile Lite BC hilesi üzerine yapılmış birçok internet sitesi ve uygulama bulunuyor. Ücretsiz BC verdiğini iddia eden sitelerde kullanıcı ismi ve şifresi istendiğinden dolayı büyük bir ihtimalle hesabınız başka kişilerin eline geçecek. Oyuncuların çoğu bu hileyi test etmek için başka bir hesap oluşturup hesabımı kaybetmem demesine rağmen herhangi bir dosya indiriminde tüm verilerin diğer kişilere gideceğini bilmiyor.

PUBG Mobile Lite BC hilesi gerçek mi?

PUBG Mobile Lite’da hem BC hem UC hilesi yapmak isteyen birçok oyuncu bulunuyor. Ücretsiz BC verdiğini iddia eden birçok site bulunmasına rağmen bu gibi yalanlara inanmamalısınız. Bu gibi sitelerin ana amacı tıklanma alması ve BC hilesi yapmak isteyen kişilerin PUBG Mobile Lite hesabını kendilerine alarak bu hesabı satmak.

PUBG Mobile Lite Hilesi
Doğrulama aşamasında sizden hesap bilgileriniz veya dosya indirmeniz isteniyor.

Ücretsiz BC kazanmak için yapmanız istenilen birkaç adım bulunuyor. Bu adımlar arasında hesap bilgilerinizi girmeniz veya herhangi bir dosyanın indirilmesi isteniyor. Sizden dosya indirmeniz isteniyorsa büyük bir ihtimalle cihazınıza kayıtlı bütün şifreler, dosyalar ve görüntüler çalınacak.

PUBG Mobile Lite BC Generator Siteleri

Gerek internet üzerinde gerek ise uygulama olarak birçok jeneratör bulunuyor. Bu siteler sürekli olarak farklı BC kodlarını ürettiğini ve üretilen kodların size gösterilmeden hesabınıza verildiği iddia ediliyor. Tıpkı diğer hilelerde olduğu gibi bunda da doğrulama yapmanız isteniyor.

PUBG Mobile Lite BC Generator
İnternet üzerinde ücretsiz BC verdiğini iddia eden birçok site bulunuyor.

Doğrulama esnasında farklı sosyal medya hesaplarının takip edilmesi veya sizden bir uygulama indirmeniz istenebilir. Play Store ve App Store üzerinde bulunan bir oyun indirmeniz istense dahi kesinlikle bilmediğiniz sitelerden oyun indirmemelisiniz. O dosyaların içerisine zararlı yazılım yerleştirilerek mobil oyun olarak gözükebileceğini unutmamalısınız.

PUBG Mobile Lite BC hilesi yapanlara ne oluyor?

PUBG Mobile Lite BC hilesi yapıldığı an sistem bu durumu otomatik olarak algılıyor ve oyundan yasaklıyor. Bu durumun düşündüğünüz kadar kolay olmasının en büyük sebebi oyun dosyalarında yapılan ani değişlik. Oyunun dosyalarında herhangi bir değişiklik yapılması PUBG Mobile Lite’ın algılayabildiği en kolay işlem.

PUBG Mobile Lite Hile
Hile yapmak yerine düzenlediğimiz etkinliklere katılabilirsiniz.

Mobidictum’un turnuva ve çekilişlerine katılarak BC kazanabilirsiniz!

Çeşitli oyunlarda düzenlediğimiz etkinliklere katılarak ücretsiz bir şekilde BC gibi birbirinden güzel hediyeleri yakalama şansını yakalayabilirsiniz. Böylelikle hesaplarınızın bilgisi başkasına geçmeden BC sahibi olabilirsiniz. Düzenlediğimiz etkinliklerden anında haberdar olmak için resmi Discord sunucumuza katılabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite Bedava BC Alma Taktikleri

PUBG Mobile Lite oyuncuları her ne kadar çoğu kez hile ile BC almaya çalışsa da hilesiz ve tamamen yasal bir şekilde de BC alabilirler. Yasal yollarla bedava BC almak biraz uzun bir yol olsa da bu şekilde hesabınızın hiçbir şekilde banlanma ihtimali bulunmuyor. PUBG Mobile Lite bedava BC almak isteyen ancak ne yapacağını bilmeyen oyuncular hazırladığımız rehbere de mutlaka göz atmalarını öneriyoruz.

Total
10
Shares
69 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts