PUBG Mobile Lite Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Lite hassasiyet ayarları ile kendinizi bulabilir ve daha etkili oyun performansı sergileyebilirsiniz.
pubg mobile lite hassasiyet ayarları
PUBG Mobile Lite hassasiyet ayarları listesi ile oyun deneyiminizi kolaylaştıracak hassasiyet önerileri bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite hassasiyet ayarları içeriğimizle sizlere kolaylık sağlayacak en iyi ayarları bulun. Hassasiyet ayarları oyuncudan oyuncuya değişse de yeni başlayanlar veya başkalarının ayarlarını denemeyi sevenler için öyle olmuyor. Bu içeriğimizde, PUBG Mobile Lite’da kullanabileceğiniz hassasiyet ayarları önerilerinde bulunacağız.

PUBG Mobile Lite Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile’ın bir alt sürümü diyebileceğimiz PUBG Mobile Lite, nispeten daha düşük sistemli cihazlar için tasarlanmış bir oyun. PUBG Mobile’a kıyasla özellikler bakımından epey geride olan oyun, düşük sistemli cihazlara sahip oyuncuların da PUBG keyfini yaşaması için geliştirildi. Özellik bakımından arada farklar olsa da oynanış tamamen aynı.

pubg mobile lite hassasiyet ayarları listesi
PUBG Mobile Lite’da hassasiyet ayarlarının oyun içi etkisi beklediğinizden fazla olabilir.

PUBG Mobile Lite’da en önemli konulardan biri aim kontrol konusu. Aslında her PUBG oyununda yaşanan bu durum, oyuncuların en büyük dertlerinden biri. Kimi oyuncular aim kontrol konusundaki sıkıntılarını gidermek için hassasiyet ayarlarını kendilerine göre değiştirseler de bazı oyuncular bu konuda öneri yoluyla hareket ediyor. Yardıma ihtiyacı olan oyuncuların işini görebilecek bu öneriler, doğal olarak her oyuncunun ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayabilir. Ancak eksik veya fazla gördüğünüz noktalarda kendiniz de bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Kamera hassasiyeti

pubg mobile lite hassasiyet ayarları kamera hassasiyeti serbest bakış
Serbest bakış modundaki hassasiyet ayarlamaları, daha rahat hareket etmenize olanak sağlayacaktır.

PUBG Mobile Lite hassasiyet ayarları listemizin ilk maddesinde kamera hassasiyeti ayarları bulunuyor. Kamera hassasiyeti için yapacağımız öneriler, hareket ederken yönünüzü değiştirmeden etrafınızı kontrol edebildiğiniz serbest bakış modu için olacak. Sizin deneyiminizi kolaylaştırabilecek bu hassasiyet ayarlarını kullanarak daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğer birinci şahıs modu için düzenleme yapacaksanız hassasiyet ayarlarını biraz azaltmanızda fayda olabilir.

Kamera

pubg mobile lite hassasiyet ayarları kamera hassasiyeti
Kamera hassasiyeti, oyun içerisinde vereceğiniz anlık tepkilerin sonuçlarını iyileştirmeyi sağlayacaktır.

PUBG Mobile Lite’ın en önemli ayarlarından biri kamera ayarları. Oyundaki dönüş hızınızı belirleyen ayar olan kamera ayarları, oyun içerisinde sizin hareketleriniz üzerinde epey etkili olan bir ayar. Zira her bir anın parçası olan hareket, oyunun gidişatını da etkiliyor. Burada bizim önerimiz, hassasiyetin biraz yüksek olması. Hassasiyet ayarını yüksek tutmak daha hızlı bir şekilde tepki vermenizi sağlayabilir ve bu durum özellikle kritik anlarda epey işinize yarayabilir.

Ateş etme animasyon hassasiyeti

pubg mobile lite hassasiyet ayarları ateş etme animasyon hassasiyeti
Aim konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız ateş etme animasyon hassasiyetinde değişiklik yapmak bu sorunu çözebilir.

Ateş etme modundayken aktif olan ateş etme animasyon hassasiyeti, daha çok silahınızla ilgilidir. Keskin nişancı tüfeği kullanmada ve silahın geri tepmesini kontrol etmede de hatırı sayılır bir etkisi olan bu hassasiyetin ayarları da büyük önem taşıyor. Eğer dereceli modda hala düşük seviyedeyseniz probleminizin nedeni bu ayar olabilir. Ateş etme animasyon hassasiyetinde yapacağınız değişiklikler, kendinize uygunluğunu da göz önüne alarak yapıldığında epey etkili olabilir. Bu nedenle yukarıda verdiğimiz ayarları kullanırken bunun yanında kendinize uygun birkaç ufak değişiklik daha da iyi sonuçlar almanızı sağlayabilir.

Jiroskop

pubg mobile lite hassasiyet ayarları jiroskop hassasiyeti
Profesyonel oyuncuların da kullandığı jiroskop, oyun içi deneyiminizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.

Geri tepme konusunda harika işler çıkartan ve oyuncuların işini oldukça kolaylaştıran jiroskop, oyun içerisindeki harika işlevlerden biri. Bu güzel işlevi verimli kullanmak için yapacağınız ayarlamalarda oldukça önemli. Zira kendinize en uygun ayarlamadan sonra PUBG Mobile Lite’daki performansınız gözle görülür derecede artabilir. Profesyonel oyuncuların da önem verdiği Jiroskop, doğru ayarlamalarda harika işler yapmanıza olanak sağlayabilir. Yukarıda verdiğimiz hassasiyet ayarlarının herkes için uygun olmayabilir. Ancak geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere yeni başlayan veya aim kontrol konusunda büyük sıkıntılar çekiyorsanız bu ayarlarda veya bu ayarlara yakın bir hassasiyette oynamanız işinize yarayabilir.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts