PUBG Mobile Lite Hile Detayları

PUBG Mobile Lite oyununda hile kullanırsanız oyundan yasaklanabilirsiniz. Aynı zamanda bu tür programların cihazların üzerindeki zararı epey büyük.
PUBG Mobile Lite Hile
PUBG Mobile Lite’da birçok hile bulunuyor

PUBG Mobile Lite hile kullanımı oyundan banlanmanıza yol açabilir. Her oyunda olduğu gibi PUBG Mobile Lite oyununda da geliştiriciler ve hileciler arasında büyük bir savaş dönüyor. Çeşitli güncellemelerle güvenlik arttırılmasına rağmen PUBG Mobile Lite’a gün geçtikçe daha fazla hileci katılıyor.

PUBG Mobile Lite hile kullanımının zararları neler?

PUBG Mobile Lite hile kullanımı cihazınızda büyük bir zarar verir. Oyun oynamak için yapmamanız gereken iki şey var. Bunlardan birisi APK dosyası indirmek, ikincisiyse herhangi bir oyunun hilesini indirip kullanmak. Play Store ve App Store mağazasında yer almayan programları indirmeyin.

PUBG Mobile Lite Hile Kullanımının Zararları
Hile yazılımları cihazınızı yavaşlatır.

Hile kullanımı PUBG Mobile Lite hesabınızın yasaklanmasına yol açabilir. Ayrıca oyundan yasaklanmasanız dahi sosyal medya dahil birçok hesabınız başka kişilerin eline geçebilir. Bu durumun önüne geçebilmek için kesinlikle hile kullanmamalı ve kolay parolalar oluşturmayın.

PUBG Mobile Lite Hileleri
APK ve hile dosyaları indirmemelisiniz.

PUBG Mobile Lite oynarken neden hile kullanılmamalı?

İnternet korsanlarının en çok yoğunlaştığı yerler oyunların hile dosyaları. Hileleri kendileri yapmasa dahi PUBG Mobile Lite hile programları dosyalarının içerisine zararlı yazılımlar yerleştirerek cihazınızdaki önemli dosyalara erişebilir, şifrelerinizi öğrenebilir. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için hiçbir oyunun hile programını indirmeyin. Bu hilelerin oyundan yasaklanmanıza sebep olmasının yanında cihazınızın performansını düşürebilir, şarjınızı daha hızlı tüketebilir ve cihazınız daha hızlı ısınabilir. Böylelikle cihazınızın ömrü yarıya düşer ve yakın bir zamanda bozulmasına sebep olabilir. Bu tarz durumların önüne geçmek için hiçbir şekilde hile kullanmayın ve bu tarz programları da yaymayın.

PUBG Mobile Lite Hilesi
Hile kullanmak oyundan yasaklanmanıza sebep olabilir.

PUBG Mobile Lite hile türleri neler?

PUBG Mobile Lite hile kodları arasında hızlı koşma, ölümsüz olma, sekmeme, otomatik nişan alma ve bunun gibi daha birçok hile ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Herhangi bir hileci ile karşılaştığınızda silahlarla çatışmak yerine saklanıp bomba atmayı deneyebilirsiniz. Böylelikle ölme riskinizi en aza indirerek rakibinizi kolaylıkla öldürebilirsiniz. Çantanızda bomba bulunmuyorsa yavaş yavaş kaçmayı tercih etmelisiniz. Karşınızdaki oyuncunun otomatik nişan alma hilesi varsa olabildiğince gizli bir şekilde o oyuncudan uzaklaşmanız gerekiyor. Yakınınızda bulunan herhangi bir araca atlayarak alanın diğer ucuna kadar gidebilirsiniz.

PUBG Mobile Lite Hile Kullananlar
Hile kullanan birisiyle karşılaşırsanız yapmanız gereken tek şey öldükten sonra oyuncuyu raporlamak.

Hileyle karşılaşıldığında ne yapılmalı?

Hile kullanan birisiyle karşılaşırsanız bu durumu PUBG Mobile Lite yetkililerine bildirmelisiniz. Rakibinizden şüpheleniyorsanız öldükten sonra oyuncuyu raporlayın. Karşınızdaki oyuncu gerçekten hile kullanıyorsa kısa süre içerisinde oyundan yasaklanacak. Aynı kişi oyuna farklı bir hesapla giriş yaparak hile kullanmaya devam ederse cihaz yasaklaması alabilir.

PUBG Mobile Lite’da çeşitli hile koruma sistemlerinin de yer aldığını unutmamalısınız. Oyuncular olarak herhangi bir hileyle karşılaşıldığında yapılabilecek pek fazla bir şey yok. Hile kullanan kişileri raporladıktan sonra PUBG Mobile Lite ekibinin bu raporu incelemesini beklemelisiniz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts