PUBG Mobile Lite Oyuncuları Tarafından En Sevilen 5 Silah

PUBG Mobile Lite oyuncular tarafından sevilen 5 silah sizlere listeledik. Bu silahların birkaçını rahatlıkla kullanabilirsiniz bazılarını ise anteman yaparak.
PUBG Mobile Lite'da en çok sevilen 5 silahı sizlere listeledik
PUBG Mobile Lite’da en çok sevilen 5 silahı sizlere listeledik.

PUBG Mobile Lite oyuncuları tarafından en sevilen 5 silah hangisi? PUBG Mobile Lite’da birçok silah bulunuyor ama bazıları oyuncular tarafından daha çok seviliyor ve tercih ediliyor.

PUBG Mobile Lite: En Sevilen 5 Silah

PUBG Mobile Lite oyuncularına kullanabileceği birçok çeşit silah sunsa da, en çok sevilen silahlar oyuncular tarafından belli. Diğer silahları ise ya zevkine oynuyorlar yada sadece o silaha alıştıkları için oynuyorlar. Sizlere vereceğimiz bu silahlar ile kombinasyonlar oluşturursanız oyunda belki de en işe yarayacak kombinasyonu bulmuş olur ve rakiplerinizi avlamaya çıkabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite'da kullanabileceğiniz en iyi silahları sizlere listeledik
PUBG Mobile Lite’da kullanabileceğiniz en iyi silahları sizlere listeledik.

Sizlere vereceğimiz silahların hasarları ve atış mesafeleri oldukça yüksek olduğundan dolayı bazılarını eklentisiz kullanabilirsiniz bazılarını ise eklenti takmadan kullanmanız çok zor olur. Çünkü liste içerisinde AKM silahı bulunduğundan dolayı bu silahı eklentisiz kullanmak oldukça zor.

M416

PUBG Mobile M416 Nerede Bulunur
M416

M416, bu oyunda en sevilen silahlardan biri. Oyuncuların çoğu sağlamlığı ve dengesi nedeniyle bu silahı tercih ediyor. Üstelik M416 bu oyundaki en güçlü ve popüler silahlardan biridir. Tüm haritalarda ve oyun modlarında bulunuyor. Muazzam hasarına ve yüksek ateş etme oranına rağmen geri tepme oranı ise çok düşük. Bu yüzden birçok oyuncu bu silahı düşmanları yok etmek için kullanıyor.

Kar98K

PUBG Mobile Kar98K
Kar98K

Kar98k, PUBG Mobile Lite’daki en popüler ve en çok kullanılan efsanevi keskin nişancılardan biri. Harika zırh delme gücüne sahip 7,62 cephane kullanır. Bu SR ile bir kafa vuruşu yaptığınız zaman 3. seviye kask kullanan düşmanı bile yere serebilir. Üstelik bu oyundaki beş haritada da bu silahı bulmak oldukça kolay.

AKM

PUBG Mobile AKM Silahı
AKM

AKM, bu oyunda kullanılabilecek canavar silahlardan biri. Bu silahı tüm haritalarda bulabilirsiniz, ancak bu silahla ilgili en büyük problem ise yüksek geri tepme oranı bulunması. 7.62 mm cephane kullanıyor ve ateş oranı da oldukça yüksek. Bu nedenle AKM bu oyunda kullanımı en zor silahlardan biri. Silaha kompansatör taktıktan sonra bir nebze de olsa silahın geri tepmesini düşürebilirsiniz. Bu silahta profesyonel olmak istiyorsanız sürekli kullanmalısınız.

SCAR-L

PUBG Mobile bedava ScarL
SCAR-L

SCAR-L büyük hasarı ve stabilitesi sayesinde en çok kullanılan silahlar listesini giriyor. Ancak, Sanhok ve Vikendi haritalarında bu silah aktif olmadığından dolayı oyuncular tarafından sık kullanılmıyor. Ama bu silahın düşük geri tepmesi olduğundan dolayı kullanımı oldukça kolay. Bu silahı oyuna yeni başlayanlar rahatlıkla kullanabilir.

M24

PUBG Mobile M24
M24

M24, bu oyunda 7.62 mm cephane kullanan başka güçlü SR’dir. Oyunda AWM’den sonra en yüksek hasarı veren bu silah oyuncular tarafından sıkça kullanılıyor. 3. seviye kask takmış olan bir düşmana kafadan vuruş attığınızda onu yere serebilirsiniz. Bir diğer güzel özelliği ise bu silahı tüm haritalarda bulabiliyor olmanız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts