PUBG Mobile Lite ücretsiz kostüm dağıtıyor

PUBG Mobile Lite için ücretsiz kostüm fırtınası devam ediyor.
pubg mobile lite ücretsiz kostüm
PUBG Mobile Lite ücretsiz kostüm veriyor.

PUBG Mobile Lite ücretsiz kostüm dağıtmaya devam ediyor. Oyun bu sefer de bir aylık uzun bir etkinlik ile oyunculara bir kostüm paketi hediye ediyor. Bir ay boyunca devam edecek etkinlikte oyuncular bir bot, pantolon ve üst takımı kazanacaklar.

PUBG Mobile Lite’ın dağıttığı ücretsiz kostümü almayan kalmasın!

Oyunun sosyal medya hesaplarından duyurulan etkinlikte, 23 Nisan ve 23 Mayıs arasında oyuna giren oyuncular bol bol altın kazanarak kostüm hediyelerini alabilecekler. Etkinlikten yararlanmak isteyen oyuncuların yapması gereken tek şey oyuna girmek ve keyfini çıkarmak. Bu hediyelerin yanında oyuncular bolca altın da kazanacak ve bunun yanında günlük hediyeler ve görev eşyaları da gelmeye devam edecek.

pubg mobile lite ücretsiz kostüm
Ücretsiz kostümler kazanmak için sadece oynayın.

PUBG Mobile Lite ücretsiz kostüm nasıl kazanılır?

PUBG Mobile ve Mobile Lite oyunlarından ücretsiz kostüm kazanmanın birçok farklı yolu bulunuyor. Bu yollardan en basiti ise oyunda yer alan görevleri yapmak diyebiliriz. Oyunda günlük görevler veya etkinliklere özel görevler bulunuyor. Bu görevleri yapan oyuncular hediye kostümlerin yanı sıra, hesaplarını daha hızlı geliştirmek için tecrübe puanları da kazanıyorlar. Bu hediyeleri almak için görevlerin size söylediklerini yapmanız gerekiyor.

Görevlerin dışında özel etkinliklerden de ücretsiz kostümler kazanabilirsiniz. Bunun için de Mobidictum veya PUBG Mobile Lite sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. 23 Nisan – 23 Mayıs özel etkinliği gibi yapılan farklı etkinliklerde, oyunculara ücretsiz kostümler veriliyor. Bu kostümleri kazanmak için de tek yapmanız gereken oyunu oynamak. Bu tarz hediyeler, ücretsiz kostümler ve özel etkinlikler için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Total
0
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts