PUBG Mobile Lite ücretsiz tava kostümü veriyor

Ücretsiz etkinlikler ve bolca ödüllerle dolu bir nisan ayı geçiyor.
pubg mobile lite
PUBG Mobile Lite

PUBG Mobile Lite oyuncularını sevindirecek güzel bir haberimiz var. Belirli bir süre ile Easter etkinliğine katılan oyunculara ücretsiz PUBG Mobile tava kostümü verilecek. Hediyeleri almak için yapmanız gerekenler ise çok basit.

PUBG Mobile Lite ücretsiz kostüm kazanın

Etkinlik 10 Nisan tarihinde başladı ve 16 Nisan Perşembe gününe kadar devam edecek. Ücretsiz kostümü kazanmak için tek yapmanız gereken Easter etkinliğine katılmak ve oyunu oynamak. Nisan ayı özellikle PUBG Mobile Lite için özel bir ay. Çünkü Easter dışında, The April Winterpass gibi farklı etkinlikleri de var.

pubg mobile lite ücretsiz kostüm
Ücretsiz kostüm kazanmak için sınırlı süreniz var.

İkinci etkinlik 29 Nisan tarihine kadar devam ediyor ve yine bu süreçte özel hediyeler kazanma şansınız var. Bu nedenle özellikle nisan ayında oyuna bol bol girmeyi ve oynamayı da unutmamak gerekiyor. Şimdi oyuna girdiğiniz takdirde hem tava kostümünü hem de The April Winterpass hediyelerini alabilirsiniz.

pubg mobile lite nisan ödülleri
Başka etkinliklerden de hediyeler kazanabilirsiniz.

Başka ücretsiz kostüm kazanma yolları var mı?

Tüm oyuncuların kafasında aynı soru olabilir. Ücretsiz kostüm kazanmak için izleyebileceğiniz yollar aslında tamamen oyunun içerisindeki etkinliklerden geçiyor. Oyunda aylık veya haftalık düzende birçok etkinlik yapılıyor ve oyunculara farklı hediyeler veriliyor. Bir de bunun dışında normal görevlerle gelen ücretsiz kostüm hediyeleri oluyor. Bu hediyeleri kazanmak istiyorsanız bunları takip etmeniz ve verilen süre içerisinde oyunu mutlaka oynamanız gerekiyor.

Bunun dışında paket satın alarak da ücretsiz kostümler kazanabilirsiniz. Aslında bir bakıma ücretsiz değil gibi gözükse de, özel etkinlikler olduğu için bir paket alarak birden fazla kostümü elde edebiliyorsunuz. Yine bunun için oyun mağazasından en uygun paketlere ve etkinlik kartlarına bakabilirsiniz. Etkinlik kartları genellikle tecrübe ve iyi kostüm almak isteyen oyuncuların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Hediyeler nasıl alınıyor?

Bu soru yine bu etkinliklere katılmak isteyen oyuncuların kafasında olabiliyor. Etkinliklerde verilen hediyeleri almak için ekstra bir işlem veya başvuru yapmanıza gerek kalmıyor. PUBG Mobile Lite tarafından etkinliklerden kazandığınız özel hediyeler hesabınıza otomatik olarak yükleniyor. Bazı kostümler süreli olarak geliyor, bazıları ise sınırsız süreyle artık size ait oluyor. Bu bilgiyi öğrenmek için oyun içerisinde Envanter bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts