PUBG Mobile Lite Varenga Haritası Değişiklikleri

PUBG Mobile Lite Varenga haritası oyuncuların karşısına sunuldu. Bu yeni gelene özellikler ve değişiklikleri oyuncuları heyecanlandıracak nitelikte.
PUBG Mobile Lite Varenga haritası değişiklikleri neler
PUBG Mobile Lite Varenga haritası değişiklikleri neler?

PUBG Mobile Lite Varenga haritası değişiklikleri oyuncuların karşısına sunuldu. PUBG Mobile Lite geçtiğimiz günlerde 0.19.0 güncellemesini oyunda aktif hale getirdi ve bu güncellemeyle birlikte yanında bir sürü özellikle birlikte oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. En dikkat çekici yenilik ise Varenga haritası değişiklileri oldu.

PUBG Mobile Lite Varenga Değişiklikleri

Son olarak PUBG Mobile Lite’ın 0.19.0 güncellemesi yayımlandı. Birbirinden farklı değişiklikler içeren güncellemede, kısa süre önce PUBG Mobile Lite’a eklenen P90 ve ölüm maçı yenilikleri gibi yenilikler yer aldı. Bunların yanında oyun içi bazı değişiklikler de gerçekleşti. Şimdi ise bu yeni gelen 0.19.0 güncellemesinde bizleri harita değişiklikleri karşılıyor.

PUBG Mobile Lite stadyum geri döndü
Bu yeni gelen 0.19.0 güncellemesinde en dikkat çeken özellik ise Stadyum bölgesinin geri gelmesi oldu.

Güncelleme geldiğinde Varenga haritasına giren oyuncular harita üzerinden bazı değişiklikleri fark etti. İlk olarak Stadyum bölgesi oyununu beta sürümde yer almıyordu, ancak bu yeni güncellemeyle birlikte büyük bir sürpriz olarak oyuncuların karşısına sunuldu. Stadyum bölgesini çoğu oyuncu iyi ganimet elde etmek ve rakipleriyle kıyasıya mücadeleler yapmak için atlıyorlar. Eğer bu konumu tercih edecekseniz dikkatli olmalısınız. Bir diğer değişiklik ise, Kilise etrafında bulunan dağlarda yükselmeler ve azalmalar meydana geldi.

PUBG Mobile Lite güncellemesi araçları
BU güncellemeyle birlikte bizleri iki yeni araç karşılıyor.

PUBG Mobile Lite’ın 0.19.0 güncellemesi sadece bunlardan ibaret olduğunu sanmayın. Bu yeniliklerden başka daha birçok heyecan verici özellik getirildi. Örneğin, oyuncuların oyundan daha fazla zevk alması adına Cadılar Bayramı adında, oynaması bir o kadar eğlenceli olan zombi modu getirildi. Eğer bu modu hala denemediyseniz denemenizi tavsiye ediyoruz.

PUBG Mobile Lite Varenga değişiklikleri
Varenga haritasında bazı değişiklikler meydana geldi.

PUBG Mobile Lite’ın başlangıç adasında da bazı değişiklikler yapıldı. Oyunun grafik kalitesi de yükseltilerek oyuncuların daha iyi bir oyun deneyimi yaşanması sağlandı. Ayrıca harita içerilerine Mirado ve Autorickshaw adında iki yeni araç eklendi. Oyunu güncelledikten sonra hem bu yenilikleri deneyimleyebilir hem de araçların nasıl olduğuna bakabilirsiniz. Ayrıca bu yeni gelen zombi modunda hangi silahların daha işlevli olduğunu öğrenmek istiyorsanız sizler için hazırladığımız “PUBG Mobile Lite Oyuncuları Tarafından En Sevilen 5 Silah” adlı rehberimize de göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts