PUBG Mobile lobi teması nasıl değiştirilir?

PUBG Mobile’da lobi teması değiştirmek için oyunun dosyalarını değiştirirseniz hesabınız yasaklanabilir. Tema edinmek istiyorsanız kasalar açabilirsiniz.
PUBG Mobile Lobi Teması Değiştirme
Lobi teması değiştirmek için oyunun dosyalarında değişiklik yaparsanız hesabınız yasaklanabilir.

PUBG Mobile lobi teması değiştirme işleminde Tencent’in kendi temalarını kullanabiliyorsunuz. Bu yüzden cihaz galerisinden görsel seçerek kendi temanızı oluşturamazsınız. Oyunculardan bazıları temalara karşı pek ilgisi olmasa da geriye kalan çoğunluk lobinin atmosferini gizemli yapmak istiyor. Ancak tema edinmek istiyorsanız kasalar ve kutular açmanız gerekebiliyor.

PUBG Mobile Lobi Temaları

Oyundaki dosyaları değiştirerek temayı değiştirebilme ihtimaliniz var bu yöntemin işe yarayacağına dair garanti veremeyiz. Eğer oyun dosyalarını değiştirme gibi bir düşünceye sahipseniz hemen o düşünceden uzaklaşın. Oyun dosyalarında ufak da olsa yapacağınız değişiklikler yasaklanmış. Bu yüzden PUBG Mobile dosyalarını değiştirmek, hesabınızın yasaklanmasına neden olabilir.

PUBG Mobile Lobi Temaları
PUBG Mobile lobi teması değiştirme için hali hazırda bir temanız olması gerekiyor.

Oyunda bir sürü lobi teması bulunuyor ve bu temalar tıpkı silah görünüşleri, danslar ve emojiler gibi kazanılıyor. Kazandığınız temaları aktifleştirmek için çantanızı kontrol etmelisiniz. Bu seçenek en altlarda bulunduğundan çoğu oyuncu temaların bulunduğu yeri göremiyor. Bu yüzden biraz dikkatli incelemeli, aynı zamanda değiştirmek için bir temanız olduğundan emin olmalısınız. Aksi taktirde oyunun sizlere tanıdığı klasik tema ile devam etmeniz gerekiyor.

PUBG Mobile lobi teması nasıl değişir?

  • Oyuna giriş yapın.
  • Lobi kısmına geldikten sonra “Envanter” sekmesini açın.
  • Beş ayrı kategoriden 4. kategoriye tıklayın.
  • Kategori içerisinde bulunan listede aşağı doğru inerek en altta temaların bulunduğu yere tıklayın.
  • Bir tane klasik temanız olacak. İstediğiniz temayı oradan seçebilirsiniz.
  • Eğer tema değişmezse oyundan çıkıp geri girerek sorununuzu düzeltebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts