PUBG Mobile M416 nerede? M416 İçin En İyi 5 Yer (Erangel)

Eşleşmelerde güçlü silah kullanmak oldukça önemli. Karşınıza çıkan oyunculardan daha iyi bir silahınız varsa her zaman bir adım önde olursunuz.
PUBG Mobile Tüm M416 Bölgeleri
Oyunda en çok tercih edilen taarruz tüfekleri arasında M416’da yer alıyor.

PUBG Mobile M416 nerede gibi konular çoğu oyuncu tarafından merak ediliyor. Güçlü ve kullanımı kolay olmasından dolayı eşleşme içerisinde çoğu kişinin bu silahı kullandığını görebilirsiniz. Özellikle doğru eklentilerle birlikte harika işler çıkarabileceğiniz taarruz tüfeği olan M416’yı bulmak istiyorsanız yüksek loot bulunduran bölgelerine gitmeniz gerekebilir.

PUBG Mobile M416 nerelerde bulunur?

Haritanın her bölgesinde bu silaha rastlayabilirsiniz. Ancak küçük bir kulübe içinde M416 aramak yerine fazla loot bulunduran bölgelerde bu silahı aramanız işinizi kolaylaştırabilir. Aynı şekilde M416 arayan sizin gibi daha birçok oyuncu bulunduğundan dolayı çatışmanın bol olduğu yerlerde ölebilirsiniz.

PUBG Mobile M416 Nerede Bulunur
Küçük bir kulübe içerisinde M416 aramak yerine daha yoğun bölgelere atlayın.

Olabildiğince dikkatli ve bir o kadar da sessiz bir şekilde lootunuzu yapabilirsiniz. Eğer atladıktan hemen sonra sizden daha kötü ekipmanlara sahip bir oyuncuya rastlarsanız biraz da olsa risk alıp karşıdaki oyuncuyu öldürebilirsiniz. Aynı şekilde bu olay sizin de başınıza gelebileceğinden dolayı ekipmanlarınızın yeterli olmadığını düşündüğünüzde saklanarak oynayabilirsiniz.

Pochinki

PUBG Mobile Pochinki M416
Çatışmanın bol olduğu bir bölge olmasına rağmen Pochinki’de de M416 bulabilirsiniz.

Pochinki bölgesinde çok fazla yapı bulunduğundan dolayı M416 silahına rastlayabilirsiniz. Ancak her oyunda farklı yerlerde farklı eşyalar çıktığından dolayı bazı eşleşmelerde M416 bulmakta zorlanabilirsiniz. Girdiğiniz evlerin büyük olmasına dikkat etmelisiniz. Genellikle büyük yapılarda daha fazla loot bulunuyor.

Georgopol

PUBG Mobile Georgopol M416
Bu bölgede risk alarak konteyner üzerinde bulunan lootları toplayabilirsiniz.

Konteynerlerin hem içerisinde hem de üzerinde loot bulunduğundan dolayı güzel ekipmanlar bulabilirsiniz. Aynı şekilde çok fazla oyuncu bu bölgeyi tercih ettiğinden dolayı ekipman peşinde koşuştururken dikkatli olmanız gerekebilir. Konteynerlere göre daha az riskli olan hangarlarda bulunan eşyaları toplayabilirsiniz.

Sosnovka Military Base

PUBG Mobile Sosnovka Military Base M416
Askeri üs olan Sosnovka Military Base bölgesinde rahatlıkla M416 bulabilirsiniz.

“PUBG Mobile M416 nerede bulunur?” sorusunun bir diğer yanıtıysa Sosnovka Military Base. Bu bölgeye ineceğiniz zaman da görebileceğiniz gibi burası bir askeri üs. Eğer bu bölgenin üzerinden uçak geçiyorsa çok fazla oyuncu atlayabilir. Biraz değişik yapıya sahip olduğundan dolayı doğru ayarları kullanarak rahatlıkla düşmanları avlayabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız “PUBG Mobile Kazanma Ayarları (Galibiyete Doyacaksınız)” adlı içeriğimize göz atarak en iyi ayarları uygulayabilirsiniz.

Novorepnoye

PUBG Mobile Novorepnoye M416
Novorepnoye bölgesinde M416 bulabilirsiniz.

Tıpkı Georgopol gibi liman olan Novorepnoye bölgesinde de bolca loot yer alıyor. Buraya atlayan kişi sayısı diğer bölgelere göre daha az olabileceğinden dolayı eğer şanslıysanız bazı eşleşmelerde rahatça eşya toplayabilirsiniz. Uçağın rotası bu bölgeye uzak kalıyorsa herhangi bir araçla buraya gidebilirsiniz. Aynı zamanda şanslıysanız burada PP-19 Bizon silahını bulabilirsiniz. “PUBG Mobile Bizon nerede bulunur?” adlı içeriğimize göz atarak bu silah hakkında çoğu bilgiye erişebilirsiniz.

Mylta Power

PUBG Mobile Mylta Power M416
Bu bölgede pek fazla oyuncu göremeyebilirsiniz. Ancak bu bölgede de rahatlıkla M416 bulabilirsiniz.

Bu bölgenin depolarında kolaylıkla M416’ya rastlayabilirsiniz. Pek büyük bir bölge olmasa da yine de Mylta Power bölgesine atlayan kişi sayısı fazla olabiliyor. Haritanın merkezinden oldukça uzak olmasından dolayı bu bölgeye ulaşmanız zor olabilir. Tıpkı Novorepnoye bölgesinde olduğu gibi Mylta Power’a da araçla gidebilirsiniz. Oyundaki en hızlı araçları listelediğimiz “PUBG Mobile: Oyundaki En Hızlı Araçlar” adlı içeriğimize göz atarak bu bölgeye daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts