PUBG Mobile: MK12 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

PUBG Mobile MK12 hakkında bilinmesi gerekenler tüm detayları sizlere hazırladık. Bu rehberimizi okuyarak silahın ne kadar iyi olduğunu öğrenebilirsiniz.
MK12 Hakkında Bilinmesi Gerekenler
MK12 Hakkında Bilinmesi Gerekenler.

PUBG Mobile MK12 hakkında bilinmesi gerekenler tüm detayları hazırladık. PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesi ile oyuna birçok özellik getirilerek oyuncular tarafından yoğun ilgi gösterilen oyun, bu güncellemeden sonra MK12 silahını da oyuncuların karşısına sundu.

PUBG Mobile MK12 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesinden sonra oyuna getirilen bu silah, oyuncular tarafından Livik haritasında sürekli olarak oynanmaya başlandı. Biz de bu silahı yeni kullanmaya başlayan veya başlayacak oyuncular için bu rehberi oluşturduk.

PUBG Mobile MK12 Hasar
PUBG Mobile 0.19.0 güncellemesiyle itibaren gelen bu silah oyuncular tarafından sıkça kullanılmaya başlandı.

Bu rehber içerisinde MK12 silahına dair tüm detayları öğrenebilir ve oyun içerisinde silahın ne kadar güçlü olduğunu görebilirsiniz. Oyuncular tarafından sıkça kullanılan bu silahın geri tepme oranı düşük olduğundan dolayı kullanımı oldukça kolay.

PUBG Mobile MK12 Mesafe
Bu silahın mesafesi diğer silahlara oranla biraz daha fazla.

PUBG Mobile MK12 Özellikleri

  • Atış Hızı: Yarı otomatik
  • Mermi Kapasitesi: Normalde 20 eklenti takıldığında 30’a kadar çıkartılabiliyor.
  • Hasarı: 22.5
  • Geri Tepme Oranı: Düşük

Nişancı tüfeği sınıfına giren MK12, aynı sınıfta bulunan diğer silahlardan birkaç kat daha güçlü. Eklenti takılmadığı halde 20 mermi kapasitesine sahip olan silah, eklenti takıldığında 30’a kadar çıkartılabiliyor. 5.56mm mermi kullanan bu silahın inanılmaz derecede güçlü bir hasarı ve menzil olarak da mükemmel bir uzunluğa sahip. Bir hayli uzak noktalara kadar atış yapabilen silah oyuncuları etkilemeyi başarıyor.

PUBG Mobile MK12 Silahı
Eğer bu silahın eklentilerini fullerseniz, silahın geri tepme oranı oldukça düşük olacak.

Ayrıca bu silah sadece uzun menzilli çatışmalar için değil de yakın mesafeli çatışmalar için de kullanılabiliyor. Burada seçim size kalmış durumda. Buna ek olarak, bu silahı full eklenti ile kullanırsanız geri tepme oranı oldukça düşük olacak ve silahı daha rahat kullanacaksınız. Bu özellik diğer nişancı silahlara oranla MK12’yi biraz daha öne çıkartabiliyor.

PUBG Mobile MK12 Tüm Detaylar
Bu silahı kullanacaksanız yanınıza ek olarak P90 veya UZI silahını alabilirsiniz.

MK12 nasıl kullanılır?

MK12 silahı düşmanları darlamakta oldukça güçlü bir silah. Doğruluğu ve geri tepme oranı düşük olduğundan dolayı uzak mesafeli çatışmalarda diğer silahlara göre en iyi performansı vereceğinden eminiz. Özellikle P90 veya UZI gibi yakın mesafeli silahlar kullanıyorsanız, bunun yanında MK12 silahını almaktan çekinmeyin. Bu silahlar oyunun en iyi silah kombinasyonlarından olabilir.

PUBG Mobile MK12
Livik haritasında kullanılan bu silah oyuncular tarafından oldukça tercih ediliyor.

Kendinize bir MK12 silahı aldığınızda yüksek bir bölgeye çıkıp rakipleriniz kolayca darlayabilme şansına sahip olabilirsiniz. Livik çok hızlı oynanabilen küçük bir harita olduğundan dolayı sürekli güvenli bölgede olmaya çalışın. Ayrıca “PUBG Mobile: Son Alanda İşinize Yarayacak En İyi Silahlar” rehberimize bakarak MK12 silahının yanına en uygun silahın hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts