PUBG Mobile Mountain Dew otomatları nerede bulunur?

Çeşitli ödüller kazanmanızı sağlayacak Mountain Dew otomatlarını nerelerde bulacağınızı biliyor musunuz?
pubg mobile mountain dew otomatları
Çeşitli ödüller elde etmenize olanak sağlayacak Mountain Dew otomatlarını nerelerde bulabileceğinizi biliyor musunuz?

PUBG Mobile Mountain Dew iş birliği ile PUBG Mobile’daki etkinlikler devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile ekibi, ünlü içecek markası Mountain Dew ile iş birliğine gittiklerini açıklamıştı. Bu iş birliği kapsamında çeşitli ödüller kazanabileceğiniz Mountain Dew otomatları, Erangel haritasının belirli noktalarına yerleştirildi. Peki, bu noktaların nerede olduklarını biliyor musunuz?

PUBG Mobile Mountain Dew Otomatları

Mobil oyun piyasasından büyük iş birliği haberleri gelmeye devam ediyor. Özellikle son dönemde PUBG Mobile ve Garena Free Fire oyunlarından büyük iş birlikleri haberleri duyuyoruz. PUBG Mobile, son günlerde Mountain Dew’in yanı sıra ünlü şarkı grubu Blackpink ile de iş birliğine gitmişti. Diğer yandan Garena Free Fire tarafı da ünlü dizi La Casa de Papel ile iş birliğini açıklamış ve bu bağlamda çeşitli etkinlikler düzenlemişti. Bu ilgi çeken iş birliğinin detayları için Free Fire x La Casa de Papel etkinliği içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

pubg mobile mountain dew otomatları nerede bulunur
Mobil oyun dünyasında büyük iş birlikleri yaşanmaya devam ediyor.

Bu içeriğimizde, PUBG Mobile’ın Mountain Dew ile yaptığı iş birliğinin sonucunda Erangel haritasının belirli noktalarına yerleştirilen otomatların nerede olduğuna ve bu etkinliğin ödül detaylarına değineceğiz. Bu detaylara geçmeden hemen önce, geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere bir diğer heyecan verici etkinlik olan Blackpink etkinliğinin takvimini öğrenmek için PUBG Mobile Blackpink etkinlik takvimi içeriğimize göz atabilirsiniz.

mountain dew otomatları nerede bulunur
Mountain Dew otomatlarına ulaşmak için birçok farklı noktayı tercih edebilirsiniz.

Mountain Dew otomatları nerede bulunur?

PUBG Mobile Mountain Dew otomatları, Erangel haritasının birçok noktasında rahatlıkla bulunabilir durumda. Kutu toplayarak çeşitli ödüller kazanmanızı sağlayan bu otomat sistemi ile oyun normal akışında giderken ekstra hiçbir şey yapmadan bu ödüllere ulaşabilirsiniz. Genel olarak haritaya dağıldığını söyleyebileceğimiz otomatlar Severny, Primorsk, Georgopol ve School bölgelerinde daha sık bulunuyor. Öte yandan diğer büyük yerleşim bölgelerinde de rastlanan otomatları oyunun kritik bölgelerinden olan köprü giriş ve çıkış noktalarında da görüyoruz. Agresif oynamayı sevmeyen yahut tercih etmeyen oyuncular içinse nadir atlanılan yerlere de otomatlar yerleştirilmiş. Eğer Mountain Dew ödüllerini kazanmak istiyorsanız, bunu kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mountain Dew otomatından teneke kutunun yanı sıra üçüncü seviye kask veya zırh kazanma şansınız olduğunu da belirtelim. PUBG Mobile’da hilecilerle mücadele ederken büyük ödüller kazanabileceğiniz video inceleme istasyonuna dair detaylı bilgi için PUBG Mobile video inceleme istasyonu nasıl açılır içeriğimize mutlaka göz atın.

mountain dew ödülleri neler
Otomatlardan elde edeceğiniz teneke kutularla çeşitli ödüllerin sahibi olabilirsiniz.

Mountain Dew etkinliğinin ödülleri neler?

PUBG Mobile Mountain Dew etkinliğinde oyuncuları, rahatlıkla elde edebilecekleri birçok ödül bekliyor. Mountain Dew otomatlarından alınan teneke kutuları biriktirerek çeşitli ödüllere ulaşmanız mümkün. Örneğin, bir teneke kutu karşılığı 100BP kazanabilirsiniz. Üç teneke kutu karşılığında tedarik sandığı kupon parçacığı, altı teneke kutu karşılığında klasik sandık kupon parçacığı, 15 teneke kutu karşılığında Mountain Dew tişörtü ve yine 15 teneke kutu karşılığında Mountain Dew paraşütü ödülünün sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, topladığınız teneke kutuları ilerleyen günlerde başka ödüller için de kullanabileceksiniz. PUBG Mobile’ın sevilen oyun modlarından Payload modunun yeni versiyonunda bulunan heyecan verici gelişmeleri öğrenmek için PUBG Mobile Payload 2.0 modu hakkında bilmeniz gerekenler içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
13
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts