PUBG Mobile Mylta Power Hakkında Bilinmesi Gerekenler

PUBG Mobile Mylta Power hakkında bilinmesi gereken tüm detayları sizlere hazırladık. Bu yazıyı okuyarak sizde bu şehir hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
PUBG Mobile Mylta Power hakkında bilinmesi gerekenler
PUBG Mobile Mylta Power hakkında bilinmesi gerekenler.

PUBG Mobile Mylta Power hakkında bilinmesi gerekenleri sizlere özel olarak hazırladık. Mylta Power oyunda en köşelerde duruyor olsa da ve oyuncular tarafından pek fazla atlanmasa da aslında oyunda en iyi yağma yapılabilecek şehirler arasında bulunuyor. Aslında bu şehire atladığınız zaman sizlere yetecek kadar ekipman ve silah vereceğinden eminim.

PUBG Mobile Mylta Power Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Haritanın doğu tarafında yer alan Mylta Power kaliteli ekipmanlarla birlikte sizlere yetecek kadar ganimet içeren, harap olmuş bir nükleer enerji santrali. Mylta Power, Erangel’deki en ünlü şehirlerden biri olsa da PUBG Mobile oyuncuları bu yere pek fazla atlamıyorlar. Haritanın en kenarında bulunan Mylta Power’a atladığınız zaman sizlere çok sayıda ekipman ve silah verebilecek güçtedir.

PUBG Mobile Mylta Power
Mylta Power’a atlamak istiyorsanız kesinlikle ilk olarak fabrikaya atlayın.

Mylta Power bölgesi, School veya Pochinki gibi sıcak bölgelere sahip olmasa da her maç en az 2 veya 3 oyuncu tarafından atlanıyor. Bu yüzden bir turnuva içerisinde oynuyorsanız ve uçak Mylta Power’a biraz uzak geçiyorsa kesinlikle buraya atlamalı ve birinci olmak için ekipman ve silahları toplamalısınız.

Mylta Power nerede?

PUBG Mobile Mylta Power
Mylta Power haritanın doğusunda bulunuyor.

Mylta Power Erangel’in doğu kıyısında yer alıyor. Enkaz halinde duran bu elektrik santrali Woodcutter Kampı’nın doğusunda ve Lipkova’nın güneyinde yer almaktadır. Çoğu insan Mylta Power’ı aslında Mylta (yakınındaki küçük kasaba) ile karıştırır, ancak burası aslında şehrin doğu tarafındaki elektrik santralidir.

Mylta Power’da bulabilecekleriniz

Mylta Power’daki ganimetlerinizi en üst düzeye çıkarmak için bu konumun yapısını tam olarak anlamalısınız ki neyin nerede olduğunu öğrenin. Nükleer enerji santrali olarak bilinen Mylta’nın çoğu harap olmuş iki devasa soğutma kulesi bulunuyor. Bu kulelerin yanında bir reaktör binası ve depo kompleksi duruyor.

PUBG Mobile Mylta Power konumu
Eğer uçak Mylta Power’ın üstünde geçiyorsa oraya atlamaktan vazgeçin. Çünkü oraya bir sürü rakip atlayacak.

Atlama noktanızı Mylta olarak seçerseniz, doğrudan en çok ganimeti bulunan en büyük yeşil fabrikanın çatısına kesinlikle gitmelisiniz. İlk olarak oraya siz giderseniz en iyi AR’leri, kaskları, zırhları ve ekipmanları bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Dediğimiz fabrikayı komple yağmaladıktan sonra, fabrika yanlarında bulunan çadırlara gidebilirsiniz. Ayrıca Mylta Power çevresinde çok sayıda araç da bulunuyor.

PUBG Mobile Mylta Power kuleleri
Mylta Power’da iki tane patlamış olan kuleler bulunuyor.

Ek olarak, oyuncular yağma fırsatları için Mylta Power’ın yanlarında bulunan evlere veya bölgelere girebilirler. Bu yüzden buraya atladığınızda dikkatli olmakta fayda var. Bu konumun çevresinde birkaç yüksek bina olduğundan dolayı burayı oyuncular KNT silahlarını kullanmak için kullanabilirler. Bu yüzden bu konuma atladığınızda sakince oynamalısınız.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts