PUBG Mobile üzerinden neden banlandım? – Ban Süresi Görme

PUBG Mobile’da birçok hile bulunuyor. Aynı zamanda hilelerin oldukça popüler olmasının yanında çoğu kişi bu oyunda hile kullanıyor.
PUBG Mobile Banlanma
Eğer banlandıysanız böyle bir ekranla karşılaşabilirsiniz.

PUBG Mobile üzerinden neden banlandım diye düşünen pek çok oyuncu bulunuyor. Her oyunda olabileceği gibi PUBG Mobile’da da hile karşıtı önlemler için geliştirilen sistemler yeni olduğundan dolayı hatalar olabilir. Eğer hatalı bir şekilde oyundan yasaklandıysanız mutlaka oyunun yetkili kişilerine ulaşın. Bu oyuncular kolaylıkla banlarını kaldırabilirlerken hile yapıp banlananlar için aynı durum söylenemez. Bunun yanı sıra ban süresini görme yöntemleri de çoğu oyuncu tarafından bilinmiyor.

PUBG Mobile oyunundan neden banlandım?

Mobil veya herhangi bir platformda bulunan çoğu oyunun hilesi bulunuyor. Öncelikle söylememiz gerekirse hiçbir oyunda hile kullanmamalısınız. Oyunda haksız kazanç elde etmenizin dışında indireceğiniz dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar yer alabilir. Bu nedenle hem hesabınız yasaklanır hem de telefonunuzun bilgileri çalınabilir.

PUBG Mobile Banlanma Nedenini Öğrenme
PUBG Mobile Banlanma nedenini öğrenme yöntemiyle ne kadar süre boyunca yasaklı kalacağınızı görebilirsiniz.

Oyunun glitch, bug ve herhangi bir hatasını kasten kullanmak yasaklanma sebebi olabilir. Eğer kurallara uyarak oyun oynamak istiyorsanız PUBG Mobile’ın ne gibi durumlarda hesapları yasakladığını iyi bilmelisiniz. Özellikle oyuna son gelen video inceleme istasyonuyla oyundan daha fazla hileci eksilecek. Eğer bu istasyonun ne işe yaradığını bilmiyorsanız “PUBG Mobile video inceleme istasyonu nedir, ne işe yarar?” adlı içeriğimize göz atabilirsiniz.

Her hafta PUBG Mobile tarafından duyurulan yasaklanma raporu çoğu kişiyi şaşkına döndürüyor. Herhangi bir oyunun içerisinde rekabet varsa ve oldukça popülerse hile yazılımlarının önüne geçilmesi oldukça zor olabiliyor. Bundan dolayı oyun içerisinde hileyle karşılaşmanız oldukça normal. Hile kullanmak yerine “PUBG Mobile: Fatih Olma Taktikleri (2020)” adlı içeriğimizde verdiğimiz taktikleri kullanarak rütbenizi arttırabilirsiniz.

PUBG Mobile Neden Banlandım
Herhangi bir hile veya kuralın dışına çıkmadan yasaklandıysanız mutlaka yetkililere ulaşın.

PUBG Mobile’ın kurallarını okuyarak ne kadar süreyle banlandığınızı öğrenebilirsiniz. Ancak ban sebebini öğrenmek içinse PUBG Mobile’a giriş yapmanız gerekir. Ayrıca sürekli olarak farklı hesap açıp hile kullanırsanız kısa bir süre sonra cihazınızdan oyuna giremediğinizi göreceksiniz.

Eğer PUBG Mobile’da yasaklandıysanız oyuna girmeye çalıştığınızda hata aldığınızı göreceksiniz. Genellikle bu hata PUBG Mobile APK dosyası hatası alacaksınız. Tam olarak bu sekmeden detaylar sekmesine basarak banlanma nedeninizi öğrenebilirsiniz. Eğer yapamadıysanız aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulamalısınız.

  • Banlanmış hesabınıza giriş yapın.
  • Ekrana çıkan bildirimin sağ altından “Details” tuşuna basın.
  • Ardından ne zaman banlandığınızı, nedenini ve ne kadar süre boyunca yasaklı kalacağınızı öğrenebilirsiniz.
  • Eğer öğrendiğiniz bilgiler yeterli gelmiyorsa sol alt tarafta bulunan tuştan yetkililere ulaşabilirsiniz.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler