PUBG Mobile Ölüm Maçı Taktikleri

PUBG Mobile ölüm maçı taktikleri ile daha kolay bir şekilde galibiyete ulaşın.
pubg mobile ölüm maçı taktikleri
PUBG Mobile ölüm maçı taktikleri ile ölüm maçında sakin bir şekilde vakit geçirirken birkaç basit adım uygulayarak galibiyet sayınızı artırın.

PUBG Mobile ölüm maçı taktikleri ile oyun moduna damganızı vurun. PUBG Mobile bir hayatta kalma oyunu. Ancak zaman zaman oyuncular derin stratejilerden sıkılabiliyor ve çeşitli stratejilere gerek kalmayan bir PUBG Mobile modu oynamak istiyor. Bu noktada yardımınıza ölüm maçı koşuyor.

PUBG Mobile Ölüm Maçı Taktikleri

PUBG Mobile’ın sevilen oyun modlarından ölüm maçı, oyunculara direkt olarak çatışma ve rahatlama imkanı sunuyor. Eğer normal oyun modunun aksiyonundan sıyrılmak ve biraz kafa dağıtmak istiyorsanız ölüm maçı modu tam size göre. Direkt olarak çatışmadan çatışmaya koşabileceğiniz ölüm maçı modu ile aim ve reflekslerinizi geliştirme imkanınızda bulunuyor. Aim ve refleks geliştirmeye dair daha fazla detay için PUBG Mobile aim ve refleks geliştirme taktikleri içeriğimize göz atın.

pubg mobile ölüm maçı taktikleri listesi
Rahat bir şekilde ölüm maçı oynarken basit birkaç adım uygulayarak daha kolay bir şekilde galibiyete ulaşabilirsiniz.

Ölüm maçı bazı oyuncuları rahatlatsa da tamamen bunun üzerine kurulmuş bir oyun modu değil. Rekabet burada da devam ediyor ancak bu rekabet devam ederken çok derin stratejilere gerek duyulmuyor. Bu oyun modunda rahatlarken aynı zamanda kolay bir şekilde galibiyete ulaşma yolları mevcut. Sizlere vereceğimiz taktik ve önerileri dikkate alarak rahat bir şekilde galibiyete ulaşabilirsiniz. Taktik ve önerilere geçmeden önce içerisinde bolca yakın mesafe çatışma barındıran ölüm maçı modu başta olmak üzere oyunun her oyun modunda uygulayabileceğiniz PUBG Mobile yakın mesafe çatışmaları için 3 taktik içeriğimize göz atmanızda fayda var.

pubg mobile ölüm maçı taktikleri rakiplerinizi şaşırtın
Ölüm maçında rakiplerinizi beklemedikleri pozisyonlardan yakalayarak rahat bir şekilde puan toplayabilirsiniz.

Rakiplerinizi şaşırtın

PUBG Mobile ölüm maçı taktikleri, rakipleri şaşırtma üzerine bir öneriyle başlıyor. Ölüm maçı, normal haritaların boyutlarına göre oldukça küçük bir alanda gerçekleşiyor. Bu nedenle bir yerde sabit kalmak pek bir iyi fikir değil. Ancak çoğu oyuncu, istemeden bu hataya düşüyor. Bu yüzden sürekli hareket halinde olarak ve uygun fırsatları kollayarak rakiplerinizi şaşırtabilir ve bir anda beklemedikleri noktadan onları gafil avlayabilirsiniz.

Hareketlerinize dikkat edin

Geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere küçük bir alanda gerçekleşen ölüm maçı modunda aynı yerde beklemek iyi bir fikir değil. Zira sürekli yeniden doğan oyuncuların olduğu haritada zaman zaman doğma yerleri değişebiliyor. Bu nedenle aynı yerde kalma fikri çoğu zaman oyuncuları ölüme sürüklüyor. Agresif oynamasanız bile kısa aralıklarla yerinizi değiştirmek daha uzun bir süre hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle hareketlerinize dikkat edin ve özen gösterin.

pubg mobile ölüm maçı taktikleri bomba kullanın
Ölüm maçında değişik pozisyonlarda bombalarınızı kullanarak durumunuzu avantaja çevirebilirsiniz.

Bomba kullanın

Normal oyun modlarına oranla çok daha yoğun bir çatışma ortamı içeren ölüm modunda aynı anda birden fazla düşmanla karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Böyle anlarda çaresizce ölümü beklemek yerine bombalarınızı kullanarak çeşitli oyunlar gerçekleştirebilirsiniz. Zor anlarda kaldığınızda hem oyun zevkinizi artırmak hem de mümkün olduğunca daha fazla rakibi etkisiz hale getirmek için bombalarınızı kullanabilir ve dezavantajlı durumdan avantajlı konuma geçebilirsiniz.

İyi silah seçin

Hayatta kalma modunda uzun mesafe çatışmalarda kullanılabilecek silahlar çok popülerken aynı şeyi ölüm maçı modu için söyleyemiyoruz. Zira küçük bir alanda gerçekleşen çatışmalarda uzun mesafe çatışmalar için uygun olan silahları kullanmak size fayda sağlamaz. Bu nedenle, yakın mesafede iyi işler çıkartacak silahları tercih etmek daha fazla işinize gelebilir. Yakın mesafede en başarılı silahlar hafif makineli tüfekler ve pompalı tüfekler olsa da oyunun keyfini daha fazla çıkarmak için taarruz tüfeği kullanabilirsiniz. Eğer kullanımı kolay silah arıyorsanız PUBG Mobile kullanımı en kolay silahlar içeriğimize mutlaka göz atın.

pubg mobile ölüm maçı taktikleri oyun tarzı
Ölüm maçında değişik oyun tarzları deneyerek uzun vadede kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.

Oyun tarzınızı değiştirin

PUBG Mobile ölüm maçı taktikleri listemizin son maddesi, kolayca uygulayabileceğiniz bir madde. Normal oyun modunda oyun tarzınızda bir anda büyük değişiklikler yapmak size pahalıya patlayabilir. Ancak ölüm maçında oyun tarzınızı değiştirmek, her türlü işinize gelebilir. Zira bu oyun modunda yeni oyun tarzları deneyebilir ve faydalı olup olmadıklarını test etme imkanı bulabilirsiniz. Uyguladığınız yeni oyun tarzı denemeleri ölüm maçında iyi sonuç verince normal modda da aynı sonucu verecek diye bir şey yok. Ancak bazı değişiklikleri deneyerek başta ölüm maçı olmak üzere diğer oyun modlarında da başarınızı artırabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts