PUBG Mobile otomat makineleri nerede bulunur?

PUBG Mobile otomat makineleri geçtiğimiz günlerde bir güncelleme ile oyuna getirildi. Bu makinelerin nerelerde bulunduğunu veya nasıl işlediklerini anlattık.
otomat makineleri
PUBG Mobile’da otomat makineleri nerelerde bulunur?

PUBG Mobile otomat makineleri geçtiğimiz günlerde bir güncelleme ile oyuna getirildi. Tencent oyuncularını oyunda tutmak ve zamanlarını geçirmeleri adına sürekli yeni güncellemeler getiriyor. Şimdi de sıra otomat makinelerinde.

PUBG Mobile otomat makineleri nedir ve ne işe yarar?

Otomatik makinelerini en iyi tarif edebilen iki kelime ”healing stations” olarak söylenebilir. Makinelerin içerisinden çıkan enerji içecekleri ile oyun içerisinde büyük bir avantaja sahip olabiliyorsunuz. Bu makineler bir kere kullanıldığında kendini imha ediyor ve artık kullanılmıyor.

Enerji İçecekleri
Otomat makinelerinin enerji içeceği atma sayısı oranlara bağlı oluyor.

Bu makineler ile etkileşime geçtiğiniz zaman rastgele sayıda Enerji İçeceğini sizlere verir. Otomatların üzerinde bulunan ”Satın Al” düğmesine tıkladığınız zaman sizlere Enerji İçeceğini verecek. En fazla 8’e kadar enerji içeceği atabiliyor, yani burada sizlerin şansı devreye giriyor. Makineden düşen sayıyı arttırmanın bir yolu yok.

Otomatların mekaniği nasıl işliyor?

PUBG Mobile Otomat makkinesi
Bu makineler, binanın içerisinde herhangi bir yerde ortaya çıkabilir.

Otomat makinelerinin hepsi birbirinden farklı oranları bulunuyor. Bazı otomatların enerji içeceği verme sayısı düşük bazılarının ise yüksek bulunuyor. Bu makinelerin en yüksek oranda bulunduğu konumları ise sizlere açıklayacağız.

İlk olarak, otomatlar haritada rastgele bulunuyor ve belli bir miktarda haritaya yerleştiriliyor. Bu nedenle, bir makine aynı yerde iki kez ortaya çıkabilir, çok şanslıysanız üçüncü kez de olabiliyor. Girdiğiniz bir binada devre dışı kalmış bir otomat varsa, bu noktanın içerisinde bir tane daha otomat makinesi üretilebilir anlamına geliyor.

Enerji içeceği alabilmek için otomat makinesi PUBGMOBILE
Tek başınıza oynuyorsanız veya takım modunda oynuyorsanız bu makineleri çok iş görecektir.

İkinci olarak, adamları öldürmek veya onları gözlemek yerine önünüze çıkan otomatların yerlerini işaretleyin ve savaş planınızı tekrardan düzenleyin. Bu sizlere büyük bir avantaj sağlayacak ve elinizde çok fazla enerji içeceği bulunacak. Ayrıca bina türlerine de dikkat etmek gerekir.

Bina türleri muhtemelen otomatların ortaya çıkması için en önemli faktör. En yüksek otomat bulundurma oranına sahip olan yerler oyun bulunan dükkanlar. En iyi dikkat etmeniz gereken yerler ise arenalar, kumarhaneler ve üzerinde çok sayıda billboard ve afiş bulunan yerler.

Otomat makineleri nerelerde bulunuyor?

pubg mobile otomat makineleri
PUBG Mobile Otomat Makineleri Konumları.

Yukarıda sizlere verdiğimiz görselde, en iyi yeniden belirme konumlarını ve en fazla otomatların bulunduğu bölgeler işaretli. Bu listeyi kullanarak diğer oyunculardan önce otomat makinelerini kullanıp, tüm iyileştirme etkenlerini alabilir ve kendinize büyük bir avantaj sağlayabilirsiniz.

Otomat makineleri için en iyi yerler:

  • Los Leones
  • Chumacera
  • El Pozo
  • Pecado

Gösterdiğimiz ve söylediğimiz otomat makinelerinin bulunduğu en iyi konumlar. Ancak bu makineleri her zaman buralarda olmayabiliyor bazen farklı konumlarda da bulunabiliyor ama en yüksek bulunma oranları bu söylediğimiz konumlar. Bu makinelerin bazıları ana kapıların arkasında, ikinci katta veya hatta katlar arasında kırık tavanlarda bulunabiliyor. Casinolar gibi büyük alanlarda, aynı katta birden fazla otomat bulunabilir. Bu nedenle büyük bir binada geziyorsanız karşınıza birden fazla otomat makinesi çıkabilir.

Enerji içecekleri neden bu kadar faydalı?

otomat makineleri
Maçı kazanmak istiyorsanız otomat makinelerini kullanın.

Enerji içecekleri oyunculara savaşta düşmanlar üzerinde ekstra bir avantaj sağlar, bu da bazen kazanma ve kaybetme arasındaki oranı düşürebilir ve rakibiniz karşısında galip gelebilirsiniz. Enerji İçeceklerinden fazla topladıysanız her zaman sağlığınızı 100’de tutmaya çalışın ki hem adrenalin gücünüz hemde sağlınız yerinde durabilsin. Bir savaşta 1 HP bile çok önemli. Bir bölgeye doğru koşarken veya savaşa hazırlanırken sürekli içeceklerden içmelisiniz ki güzel bir avantaj yakalayabilin.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts