PUBG Mobile oyuncuları oyunda partner unvanı alabilir mi?

PUBG Mobile Partner Unvanı bazı oyunculara topluma sürekli katkılarından dolayı veriliyor.
PUBG Mobile Partner
Oyuncular PUBG partner ünvanı alabilir mi?

PUBG Mobile Partner Unvanı bazı oyunculara topluma sürekli katkılarından dolayı veriliyor. PUBG Mobile’ın topluluk ekibi bu unvan için oyuncunun uygun olup olmadığına karar veriyor ve eğer uygunsa ondan sonra veriyor. Bu yüzden bu unvanı herkes kazanamıyor.

PUBG Mobile Partner Unvanı

PUBG Mobile, mobil oyuncular arasında son derece popüler. Oyunun Google Player Store’da popülerliğini daha da vurgulayan 100 milyondan fazla indirmesi var.

PUBG Mobile Partner unvanı
PUBG Mobile Partner unvanını almak için başvuru yapamazsınız. Topluluk sunucusu bu unvan için uygun olup olmadığınızı araştırır ve ondan sonra eğer uygun görülürseniz bunu kazanabilirsiniz.

Oyun, oyuncuların kendileri için açabileceği çeşitli başlıklar ve başarılara sahip. Bu oyunlardan bazıları, bazı oyun içi görevleri tamamlayıp belirli gereksinimleri yerine getirerek kazanılabilir. Ancak, partnerlik unvanı bazı görevleri tamamlayarak kazanılamıyor, doğrudan PUBG Mobile tarafından veriliyor.

pubg mobile partner unvanı alma
PUBG Mobile Partner Unvanı Alma

PUBG Mobile’da Partner unvanı nedir?

PUBG Mobile’da partnerlik unvanı, topluluğuna katkılarından dolayı oyunculara verilen özel bir başlık.

Oyuncular bu unvanı nasıl alabilir?

Oyuncular bazı şartları yerine getirerek bu unvanı kendileri alamazlar. PUBG Mobile’ın topluluk ekibi, içerik oluşturucularından hangilerinin bu başlığa layık olduğuna kendileri karar verir. Oyuncular PUBG Mobile’da Partner Unvanı kazanma heveslerini gösterdiler. Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek için PUBG Mobile’ın kanalına spam gönderdiler.

PUBG Mobile partner unvanı nasıl alınır
Partner unvanı nasıl alınır?

“PUBG Partneri” unvanı, başvurulabilecek bir şey değildir. PUBG MOBILE topluluk ekibi, topluluğa sürekli katkılarının ardından hangi moderatörlerin ve içerik oluşturucuların bu unvan için uygun olduğuna karar verir. Bunu isteyen oyunculara vermiyoruz.”

Yukarıdaki açıklamada, oyuncuların hiçbir şekilde bu unvan için başvuramayacakları açıkça belirtiliyor. Birkaç gün önce Dynamo, Partner Unvanını aldığını tweetledi. Maxtern, STAN ϡ GO ve diğer popüler içerik oluşturucular da bu başlığı aldı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts