PUBG Mobile Piramit Modu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

PUBG Mobile’in yeni oyun modlarından birisi olan piramit modu hakkında neler biliyorsunuz?
pubg mobile piramit modu
PUBG Mobile’in en yeni oyun modlarından biri olan Piramit modunda neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

PUBG Mobile piramit modu hakkında bilmeniz gerekenler içeriğimizle bu ilginç mod hakkındaki her şeyi öğrenin. PUBG Mobile’da etkinlikler ve değişiklikler son sürat devam ediyor. Son olarak oyunun geliştirici ekibi tarafından Piramit modu tanıtılmış ve oyuna farklı bir heyecan katılacağı belirtilmişti. Peki, bu modda oynarken neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

PUBG Mobile Piramit Modu

Oyuna farklı bir soluk getirecek ve sahip olduğu özelliklerle oyuncuların ilgisini çekecek olan Piramit modu, oyuna eklendiği andan itibaren oyuncuların Erangel haritasında en sık uğradığı yerlerin başında gelmeye başlayacak. Piramitin ne olduğunu ve nelere sahip olduğunu bilmeyenler merak ettikleri için buraya atlayacakken, burayı daha önceden deneyimlemiş oyuncular ise daha sıkı mücadelelere şahit oldukları için yine burayı tercih edecek. Oyuncular tarafından uzun bir süredir beklenen Erangel haritasının 2.0 versiyonunun oyuna ne zaman ekleneceğini merak ediyorsanız, PUBG Mobile Erangel 2.0 güncellemesinin tarihi belli oldu içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

pubg mobile piramit modu hakkında bilmeniz gerekenler
Oyuna farklı bir soluk getiren piramit modunda oyuncuları farklı bir deneyim bekliyor.

Bu içeriğimizde, Piramit modunda mücadele ederken ve özellikle piramide atlamayı düşünüyorsanız yapmanız gerekenlerden bahsedeceğiz. PUBG Mobile’da işleri kolaylaştıran taktikler her zaman mevcut. Piramit moduna özel taktikleri kullanarak da galibiyete giden yolu daha da kolaylaştırmanız mümkün. Piramit moduna dair taktik ve önerilere geçmeden önce, özellikle bu modda da sıkça karşılaşacağınız pusan oyunculara karşı mücadelenizi kolaylaştıracak püf noktaları öğrenmek için PUBG Mobile pusan oyuncularla başa çıkma rehberi içeriğimize mutlaka göz atın.

Piramit Modu Taktikleri

pubg mobile piramit modu taktikleri
Piramidin belki de en önemli yeri olan patronun odasında nasıl hareket etmeniz gerektiğini biliyor musunuz?

PUBG Mobile Piramit modu için yapacağımız öneriler ve vereceğimiz taktikler ile bu modda neler yapacağınızı bilerek oynayın. Yeni Erangel haritasıyla birlikte oyuna eklenmesi beklenen Piramit modunda çoğu oyuncu ilk birkaç oyun ne yapacağını bilemeyecek. Bu modda neler yapacağınızı bilerek oynamak, size diğer oyuncular karşısında büyük avantaj sağlayacaktır. Öncelikle Piramit’in olduğu noktada bir patron odası olduğunu belirtelim. Kritik bir öneme sahip patron odasına hakim olmak ise en büyük amacınız olacak. Bu nedenle, ilk olarak direkt patronun odasına gidin ve işinize yarayacak her şeyi orada lootlayın. Ancak dikkat etmeniz gereken bir husus var. Gizli bir oda olan patronun odasında bulunan patron ve onun yılanları, oyunculara zarar verebiliyor. Bu nedenle, size gereken lootu yaptıktan hemen sonra patronu öldürmeye çalışın. Patronu öldürmeye çalışırken karşınıza çıkan yılanları da öldürmeyi ihmal etmeyin. Eğer PUBG Mobile’da yeniyseniz ve bu modda hangi silahı kullanacağınızı bilmiyorsanız, sizler için hazırladığımız PUBG Mobile yeni oyuncular için en iyi silahlar içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

pubg mobile piramit modu önerileri
Yüzen piramidin altında bulunan gizli bodruma nasıl girebileceğinizi biliyor musunuz?

Patronu öldürdünüz ve öldürürken büyük zorluklarla karşılaştınız. Bunun bir ödülü olmalı. Evet, patronu öldürdükten sonra, tedarik sandığını lootlayarak güzel ödülün sahibi olabilirsiniz. Ancak bu noktada da diğer oyuncular devreye giriyor. Piramit’te tek başınıza olmadığınızı sakın unutmayın ve tüm hareketlerinizi bunun bilincinde atın. Piramit modunun tek esprisi ise burada bitmiyor. Yüzen piramidin altında bodruma açılan gizli bir kapı bulunuyor. Bu gizli kapıdan geçerek birbirinden güzel lootlara erişebileceğiniz bodruma gidebilirsiniz. Çoğu kişinin bilmediği bu noktayı da kullanarak piramitten sağlam bir loot ile çıkabilirsiniz. Eğer PUBG Mobile’da kendinize güveniyorsanız ve oyuna hakim olduğunuzu düşünüyorsanız, PUBG Mobile ileri seviye bilgi testi ile oyun bilginizi ölçebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts