PUBG Mobile: Popülerlik nasıl gizlenir?

PUBG Mobile’da popülerlik nasıl gizlenir?
pubg mobile popülerlik rehberi
PUBG Mobile’ın oyuncular tarafından ciddiye alınan özelliklerinden biri olan popülerliğe dair neler biliyorsunuz?

PUBG Mobile içerisinde popülerlik nasıl gizlenir? Son dönemin en popüler oyunlarından biri olan PUBG Mobile’da macera tüm hızıyla devam ediyor. Oyunculara sunduğu birçok heyecan verici özellikler sayesinde bu popülerliği koruyan bu oyunda en heyecan verici özelliklerden birisiyse popülerlik konusu.

PUBG Mobile Popülerlik Gizleme

PUBG Mobile’da oyun içerisini etkileyen faktörlerin yanı sıra oyun dışını etkileyen faktörler de mevcut durumda. PUBG Mobile oynayan sıkı oyuncuların oyun içerisinde galibiyete verdikleri önem kadar profillerine de önem verdiklerini biliyoruz. PUBG Mobile’da daha sık kazanmak için uygulayabileceğiniz ayarları görmek için PUBG Mobile kazanma ayarları içeriğimize mutlaka göz atın.

pubg mobile popülerlik rehberi listesi
PUBG Mobile, sahip olduğu çeşitli özelliklerle oyuncuların oyuna olan ilgisini taze tutmayı başarıyor.

Bu içeriğimizde, oyuncuların profillerinde sergilenen ve oyuncular arasında sıkça konuşulan konulardan birisi olan popülerlik konusuna değineceğiz. Bazı oyuncular sahip oldukları popülerlik ile övünebilirken bazıları ise sahip oldukları popülerliği gizlemeyi tercih ediyor. Bu içeriğimizde, aynı zamanda popülerliği nasıl gizleyebileceğinize de değineceğiz. Popülerlik konusuna geçmeden önce, PUBG Mobile’da arkadaşlarınıza nasıl hediye gönderebileceğinizi öğrenmek için PUBG Mobile üzerinden hediye nasıl gönderilir içeriğimize göz atabilirsiniz.

pubg mobile popülerlik nedir
Oyun içine etkisi neredeyse sıfır olsa da oyuncuların önem verdiği konulardan biri olan popülerlik, oyuncuların çeşitli yollarla kazanabildiği özelliklerden biri.

PUBG Mobile popülerlik nedir?

PUBG Mobile popülerlik rehberi içeriğimizde, öncelikle bu kavramı bilmeyen oyuncular için kısa bir açıklama yapacağız. PUBG Mobile’ın oyun dışı sunduğu özelliklerden biri olan popülerlik, bir oyuncunun bir diğer oyuncunun profilini ziyaret ederek hediye göndermesi işlemidir. Eğer profilinizi ziyaret eden bir oyuncu size hediye gönderirse, popülerlik kazanırsınız. Popülerlik kazanmanın tek yolu ise hediye göndermek değildir. Liderlik tablosunda bulunan en iyi 100 oyuncu, geçici bir süre boyunca kullanabileceği “Popülarite Kralı” veya “Popülarite Çaylağı” ünvanını kazanır. Popülerlik konusu, PUBG Mobile oynayan oyuncular arasında bir övünç kaynağı olarak bilinir ve profilleriyle hava atmayı seven oyuncular tarafından epey önem taşıyan konular arasında yer alır. Oyun içi deneyiminizi ve performansınızı oldukça etkileyecek 90 FPS ayarını nasıl aktif hale getirebileceğinizi öğrenmek için PUBG Mobile 90 FPS nasıl aktifleştirilir içeriğimize göz atabilirsiniz.

pubg mobile popülerlik nasıl gizlenir
Bazı oyuncular sahip oldukları popülerliği profillerinde sergilemeyi tercih ederken bazı oyuncular ise tercih etmiyor.

PUBG Mobile popülerlik nasıl gizlenir?

PUBG Mobile popülerlik rehberi içeriğimize, popülerliği nasıl gizleyebileceğiniz ile devam ediyoruz. Geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere popülerlik, bazı oyuncular tarafından övünç kaynağı olarak kullanılsa da bazı oyuncular popülerlik konusunu pek önemsemez ve bunu profillerinden kaldırmak ister. Eğer sizde popülerliği pek umursamıyorsanız ve profilinizden kaldırmak istiyorsanız, oyunu açtıktan sonra ekranın sağ üst kısmında bulunan profil simgesine tıklayın. Profili açtıktan sonra düzenle sekmesine tıklayın ve açılan profil görünümü sekmesinden bağlantılar seçeneğine tıklayın. Devamında orada bulunan özellikler için devre dışı bırak düğmesine basarak popülerliğinizi gizleyebilirsiniz. PUBG Mobile içerisindeki en hızlı araçları öğrenmek için PUBG Mobile: Oyundaki en hızlı araçlar içeriğimize göz atabilirsiniz.

pubg mobile popülerlik tablosu
PUBG Mobile’da bulunan popülerlik tablosunda kendi popülerlik sıralamanızı ve diğer oyuncuların popülerlik sıralamasını görebilirsiniz.

PUBG Mobile popülerlik tablosu nasıl kontrol edilir?

PUBG Mobile popülerlik rehberi içeriğimizde değineceğimiz son konu, popülerlik tablosunu nasıl kontrol edebileceğiniz. Popülerlik konusunu önemsiyorsanız ve popülerlik skor tablosunu kontrol etmek istiyorsanız, oyunun ana menüsünün alt kısmında bulunan sıralama simgesine tıklayın. Çıkan ekranda belirecek birkaç skor tablosu arasından popülerlik sıralaması seçeneğine tıklayın. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra, kendi popülerlik sıralamanızı da kontrol edebileceğiniz popülerlik lideri tablosunu görebilirsiniz. PUBG Mobile oynarken ping problemi yaşıyorsanız, PUBG Mobile ping düşürme önerileri içeriğimize mutlaka göz atın.

Total
22
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts