PUBG Mobile Royale Pass Sezon 11 Detayları

PUBG Mobile Royale Pass Season 11 Güncellemesi
PUBG Mobile’da Sezon 11 hazırlıkları sürüyor.

PUBG Mobile Royale Pass, yeni sezon sesleri gelmeye başladı. Yakın dönemde yeni sezonla ilgili birçok görsel paylaşan oyun, şimdi de güncelleme tarihi verdi. PUBG Mobile’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan bir açıklamada Royale Pass Sezon 11 için ilk güncellemenin 9 Ocak itibarıyla başlayacağı söylendi.

PUBG Mobile Royale Pass Season 11 Güncellemesi

Verilen bilgilere göre, PUBG Mobile yeni sezon güncellemesi Android ve iOS’ta farklılıklar gösterecek. Yeni güncellemeyi yüklerken sorun yaşamamak isteyen oyuncuların Android cihazlarında 0.14 GB, iOS cihazlarındaysa 0.17 GB ekstra boş alana sahip olmaları gerekiyor. Tabii yakın dönemde karşımıza çıkan PUBG Sistem Gereksinimleri değişikliğine de bir göz atmanızı öneririz.

Yeni güncelleme ile birlikte oyuna eklenecek birçok gelişme için henüz netlik yok. Her ne kadar yakın dönemde PUBG Mobile güncellemesi üzerine bir sızıntılar olsa da Tencent tarafından net bir açıklama yapılmadığını belirtelim. O sızıntıları da hemen aşağı ekledik.

2020’de PUBG Mobile’da neler değişecek?

Yakın dönemde oyuna eklenmesi planlanan 0.16.5 Güncellemesi’nde büyük ölçüde kozmetik değişiklikler ve yeni skin’ler karşımıza çıkacak gibi duruyor. Sezon 11 üzerine bir video hazırlayan Mr.GHOST GAMING bu konuda birçok detay verdi. İddialar doğruysa; Team DeathMatch modu öncesinde oyuncuların ekipmanlarını seçebilecekleri yeni bir yükleme menüsü gelecek. Oyuncular bu ekranda taşımak istedikleri silahları, ekipmanları ve mermileri seçebilecekler. Bu yenilik -her ne kadar deathmatch mücadeleleri için düşünülse de- oyun içinde her oyuncunun gerçek manada farklı rollere bürünebileceği yeni bir yapıya kapı aralayabilir.

Görsellik anlamında Tencent’in gayet iyi bir yol izlediğini biliyoruz. Peki yeni yamalarda önce hangi silahların ve ekipmanların görselliğinde değişikliğe gidilecek? Henüz bir netlik olmasa da MK-14 için yeni bir skin göreceğiz gibi duruyor. Bu skin’in yanı sıra yepyeni bir paraşüt modeli de oyuncuların karşısına çıkacak gibi duruyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts