PUBG Mobile Sezon 12 Ödülleri ve RP

PUBG Mobile Sezon 12
PUBG Mobile Sezon 12 ödülleri ve sezon teması sızdırıldı!

PUBG Mobile Sezon 12 ödülleri ve sezon teması sızdırıldı. PUBG Mobile‘ın çıkışının üzerinden neredeyse 2 yıl geçti. Kısa bir süre sonra 2. yılını dolduracak olan PUBG Mobile, 2. yılını kutlamak için yeni tema hazırlıyor. Oyun tarafından yeni sezonun içeriğine ve 2. yıla dair henüz bir açıklama bulunmazken, geçtiğimiz saatlerde Sezon 12’ye dair bazı görüntüler internette yayılmaya başladı.

PUBG Mobile Sezon 12 Teması

Her sezon birbirinden farklı içeriklerle oyuncuların karşısına çıkan PUBG Mobile, Sezon 12‘de diğer sezonlardan farklı bir içeriğe sahip olacak. Sezon 12 ve oyunun 2. yılının denk gelmesiyle birlikte oyuncuları bir sezonda birkaç farklı yenilik bekliyor olacak. Resmi olmayan bilgilere göre, Sezon 12’de muhtemel bir bisiklet dükkanının olması ve bunun tanıtılması bekleniyor. Eğer bu bilgi doğru çıkarsa, oyuncular oyun içerisinde bu bisikletler için değişik kostümlere sahip olabilecek, renklerini ve formlarını değiştirebilecek. Ayrıca oyuncular, bu bisikletleri 3. seviyeye kadar yükseltebilecekler.

PUBG Mobile Sezon 12 Görüntüleri
PUBG Mobile Sezon 12’den bazı görüntüler sızdırıldı.

Sezon 12 Ödülleri Kostümler

Birkaç hafta önce yayımlanan ve 3 Mart’ta sona erecek olan 11. sezonun hemen bittiği günde veya ondan birkaç gün sonra yayımlanması beklenen PUBG Mobile Sezon 12 için bazı görüntülerde bazı hesaplarda dolaşmaya başladı. Sızdırılan içerikler arasında üç farklı kostüm, pembe renkli kedi kostümü, kırmızı ve siyak renkli iki farklı erkek kostümü bulunuyor. 12. sezona dair daha fazla bilgi ve görüntü için aşağıdaki videoyu izleyebilir ve gelecek olan sezon için fikir edinebilirsiniz.

Royale Pass Ödülleri

Kaç milyon indirildi?

19 Mart 2018’de dünya genelinde erişime açılan PUBG Mobile, şu ana kadar dünya çapında 600 milyon indirme sayısına ulaştı. Bu yılın Mart ayında 2. yılını kutlayacak olan oyun, 1. yılında birbirinden güzel içeriklerle kutladığı yıl dönümünün ardından bu seneye özel yeni tasarımlarla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts