PUBG Mobile Sezon 13 ne zaman başlayacak?

PUBG Moible Sezon 13 başlangıç tarihi açıklandı.
pubg mobile sezon 13
PUBG Mobile için enfes bir görsel.

PUBG Mobile Sezon 13 tarihi açıklandı. Sezon 12’nin bitmesine kısa süre kala, oyuncuların merak etmeye başladığı sezon 13’ün oyuna ekleneceği tarih belli oldu.

PUBG Mobile Sezon 13 Detayları

Her sezon birbirinden farklı ödüllerle birlikte oyuncuların karşısına çıkan PUBG Mobile ekibi, yeni sezonda da oyuncuları sevindirecek gelişmelere ve yeniliklere imza atmaya hazırlanıyor. Yeni karakterlerin, yeni silah kostümlerinin yer alacağı sezon 13’ün detaylarına gelin beraber göz gezdirelim.

pubg mobile sezon 13 görsel 1
Sezon 13 ile birlikte birçok yenilik oyuncuları bekliyor.

Sezon 13 ne zaman çıkacak?

Kısa süre önce yayımlanan PUBG Mobile 0.18.0 beta güncellemesi sonrası çalışmalarının odağını Sezon 13 Royale Pass’e çeviren PUBG Mobile ekibi, yavaş yavaş resmi detayları da paylaşmaya başladı. Ekip, bu bağlamda 11 Mayıs 2020’de 12. sezonun biteceğini ve yeni sezonun 13 Mayıs 2020’de başlayacağını duyurdu. Yaklaşık 1 ay sonra yayımlanacak yeni sezonla beraber oyuncuları yeni görevler, yeni sürprizler bekliyor olacak.

pubg mobile sezon 13 görsel 2
Sezon 13, 13 Mayıs 2020 tarihinde oyuna eklenecek.

Sezon 13 ödülleri neler?

Henüz ödüller konusunda resmi açıklama gelmese de, çoğu zaman olduğu gibi 13. sezon ödüllerinin bazıları sızdırılmış durumda. Bizimde geçtiğimiz haftalarda paylaştığımız PUBG Mobile Sezon 13 ödülleri içeriğinde görebileceğiniz gibi oyuncuları yine birbirinden güzel ödüller bekliyor. Bunun dışında yeni sezonla birlikte oyuna Andy adında yeni bir karakterin, yeni silah kostümünün, 4 yeni emojinin ve fazlasının oyuna eklenmesi bekleniyor. Bu gelişmeleri göz önüne aldığımızda, oyuncuları bekleyen çok güzel bir sezonun gelmekte olduğunu söyleyebiliriz.

pubg mobile sezon 13 görsel 3
Sezon 13 yenilikleri resmi olarak açıklanmasa da bazı yenilikler sızdırılmış durumda.

Diğer Yenilikler

Tüm bu paylaştığımız yenilikler dışında, yine sezon 13 ödülleri içeriğimizde duyurduğumuz üzere sezon 13’ün temasını ve logosunu içeren yeşil renkli yeni bir paraşüt tasarımı oyuna eklenecek. Oyuncular tarafından büyük bir merak ve sabırsızlıkla beklenen Erangel 2.0 haritasının, kesin olmamakla birlikte, yeni sezonla birlikte oyuna eklenmesi bekleniyor. Tüm bu gelişmelere ve 0.18.0 güncellemesindeki gelişmeleri değerlendirdiğimizde ve henüz açıklanmayan detayları da düşündüğümüzde, yakın tarihte büyük bir güncellemenin oyuna ekleneceğini söylemek yanlış olmaz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts