PUBG Mobile Sezon 13 ücretsiz karakter kuponları nasıl alınır?

PUBG Mobile karakterleri nasıl bedava alınır?
PUBG Mobile karakterleri
PUBG Mobile’da karakterlerini karakter kuponları ile ücretsiz olarak alabilirsiniz.

PUBG Mobile karakter kuponları sayesinde oyuna gelen yeni karakterleri kuponlar yardımıyla alabilirsiniz.

PUBG Mobile Karakter Kuponları

PUBG Mobile’da şu anda sadece 3 karakter bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre oyuna çok yakında yeni karakter Andy’nin gelmesi planlanıyor. Oyuncular yeni gelecek olan bu karakteri de topladıkları karakter kuponlarıyla alabilecekler.

PUBG Mobile karakter kuponu
PUBG Mobile’da karakter kuponu nasıl alınır?

PUBG Mobile, oyunculara çeşit çeşit kostümler sunuyor. Oyunda şu an için Victor, Sara ve Carlo olmak üzere üç farklı karakter bulunuyor. Andy’nin de 2 Haziran’da oyuna gelmesi bekleniyor. Oyuncular Victor’u ücretsiz olarak alabiliyorlarken Sara ve Carlo sırasıyla 600 ve 1200 UC karşılığında alınabiliyor. Ayrıca Andy’nin de 1200 UC olacağına dair söylentiler şimdiden çıkmaya başladı. Oyundaki tüm karakterlerin kendine has özellikleri bulunuyor ve oyuncular oynayış tarzlarına göre bu karakterleri tercih edebiliyorlar ancak UC harcamak istemeyen oyuncular bu karakterleri alma konusunda zorluk yaşayabiliyor. Oyunda karakter alabilmek için UC yerine karakter kuponları kullanarak da karakterlere sahip olabilirsiniz. Peki bu nasıl olacak?

PUBG Mobile karakter kuponları
PUBG Mobile’da karakter kuponu almak için günlük ödülleri tamamlayarak oyuncak arabaları toplamalısınız.

PUBG Mobile’da karakter kuponları nasıl kazanılır?

Oyuncular günlük ödülleri almak için Klasik modda görevleri tamamlayarak karakter kuponları alabilirler. Oyuncuların tamamladığı her görev için oyuncak araba kazanacak. Günde en fazla 5 oyuncak araba kazanabilirsiniz. Oyuncular, bu oyuncak arabaları karakter kuponlarıyla takas ederek karakter kuponları alabilirler. Oyuncak arabalar ile karakter kuponlarını değiştirmek için ödül değişimi etkinliğine gitmeleri gerekiyor.

PUBG Mobile karakter kuponları
Günlük görevlerle topladığınız oyuncak arabaları karakter kuponlarıyla takas edebilirsiniz.

Her beş oyuncak araba için oyuncular 30 karakter kuponu alabilir. Oyuncak arabaları bu kuponlar için sadece üç kez değiştirebilirsiniz. Oyuncular Sara ve Carlo’nun kilidini açabilmek için 600 ile 1200 karakter kuponlarına ihtiyaç duyuyorlar. Her bir karakter kuponunun değeri UC değeri üzerinden kabaca 1 UC’ye çevrilir. Oyuncular bu kuponları kullanarak almak istediği karakterin UC cinsinden fiyatını da düşürebilirler.

Şu andan itibaren bu karakter kuponlarını elde etmenin tek yolu bu şekilde. Ancak PUBG Mobile’ın önümüzdeki dönemlerde daha fazlasını sunmasını bekleyebiliriz.

Total
0
Shares
2 comments
  1. Yaa ben tüüm fidyeleri bitirdim şu an Sara’ya 5 karakter kuponu kaldıı. Ve uc yükleyecek dönemde değilim uc atabilen varsa şükranlarimı sunarim
    5155795760 id

  2. Arkadaşlar ben de bitirdim son 13 uc kaldı lütfen yardım edin kimse atmak istemiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts