PUBG Mobile: Sezon 14 bedava kostüm nasıl alınır?

PUBG Mobile sezon 14 bedava kostüm açısından oldukça zengin geçiyor. Peki bu kostümleri bedava nasıl alabileceğinizi biliyor musunuz?
PUBG Mobile bedava kostüm alma
PUBG Mobile Sezon 14: Bedava kostüm nasıl alınır?

PUBG Mobile sezon 14 bedava kostüm açısından oldukça zengin geçiyor. Oyundaki kostümler oyuncuların herhangi bir becerisini etkilemiyor olsa da oyuncular tarafından fazlasıyla isteniyor. PUBG Mobile’da UC ödemeden ücretsiz olarak kostüm alabileceğiniz bazı yollar bulunuyor.

PUBG Mobile Sezon 14 Bedava Kostüm

PUBG Mobile’da kostümler ve silah kaplamaları oyunun ayrılmaz bir parçası haline geldi. Görsel olarak büyüleyici ve çekici olan bu kostümler beceri açısından hiçbir katkısı yok ancak oyuncular tarafından sıklıkla isteniyor.

PUBG Mobile Bedava Scar-L
UC satın alarak da silah kaplamaları alabilirsiniz ancak bazı oyuncular için bu durum pahalı gelebiliyor.

Bu ögeleri almak için genellikle UC harcamanız gerekir. Bunun yanında UC almak bazı oyunculara pahalı gelebileceğinden dolayı bu kostümleri ücretsiz olarak almak istiyorlar.

PUBG Mobile Sezon 14 Ücretsiz Kostüm Alma Taktikleri

Bu rehberimizde PUBG Mobile’da ücretsiz silah kaplaması ve kostüm elde edebileceğiniz üç yöntemi ele aldık. Ücretsiz kostüm alabilmek için aşağıdaki yöntemlere göz atabilirsiniz:

Kodları kullanın

Promosyon kodları, PUBG Mobile’da çeşitli silah görünümlerini ücretsiz olarak alma fırsatı sunuyor. Bu kodlar genellikle tek kullanımlık olmakla beraber sınırlı sayıda oyuncu tarafından da kullanılabiliyor. Ayrıca genellikle kod kullanarak aldığınız ögeler genellikle belli bir süre için, yani kalıcı değil.

Spark The Flame Etkinliği
Spark The Flame Etkinliği

Royal Pass

PUBG Mobile’da Royale Pass’ın ücretsiz sürümü silahlar da dahil olmak üzere çeşitli kaplamalar sunuyor. Örneğin “M16A4 Sharktooth” cildini bu sezonun Royale Pass’ında 50 RP’ye alabilirsiniz. Sadece bununla da kalmıyor 30 RP karşılığında paraşüt kaplaması da alabiliyorsunuz.

PUBG Mobile Spark The Flame
Spark the Flame etkinliğinde yeterince hayatta kalabilirseniz UZI ve Scar-L kaplamaları ile ödüllendirileceksiniz.

Etkinlikler

Oyunda sık sık belirli görevlerin tamamlanması için ve birden fazla ödül alabileceğiniz çeşitli etkinlikler ekleniyor. Örneğin “Spark the Flame” etkinliğinde klasik maçlarda yeterince uzun süre hayatta kalırsanız UZI ve Scar-L kaplamaları ile ödüllendirileceksiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz taktikler ile PUBG Mobile’da silah kaplamaları veya kostümleri ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bunun yanında UC kazanmayı da deneyebilir kazandığınız UC’ler ile de kostüm ve kaplamalar satın alabilirsiniz. PUBG Mobile Bedava UC nasıl alınır konusunda da biraz fikir sahibi olmak istiyorsanız bağlantıya tıklayarak hazırladığımız bir diğer rehbere de mutlaka göz atmalısınız.

Total
0
Shares
2 comments
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts