PUBG Mobile Sezon 14 Detayları

PUBG Mobile Sezon 14 Miramar haritasında gizli bir ipucu belirdi. Bu ipucunun içerisinde, gelecek sezon bizleri yeni bir oyun modu bekleyeceği gözüküyor.
PUBG Mobile sezon 14 Miramar haritasında yeni mod
PUBG Mobile Sezon 14 ile Miramar haritasına yeni mod gelecek.

PUBG Mobile sezon 14 detayları gelmeye devam ediyor. PUBG Mobile’ın yeni sezonunda Miramar haritasında bizleri yeni bir oyun modu bekliyor olacak. Gelecek olan yeni modun adı ise “Ancient Secret Mode” olarak belirtiliyor.

PUBG Mobile Sezon 14: Yeni Oyun Modu

PUBG Mobile’a gelecek olan bu mod Miramar haritasında oynanacak. Peki Moda giriş yaptığınızda ilk fark edeceğiniz, bekleme lobisinde sizleri dev bir canavarın bekliyor olacağı. Endişelenmenize gerek yok çünkü bu sadece oyun içerisinde bir dekorasyon, sizlere zarar vermeyecek. Oyuna girdiğinizde de harita içerisinde bazı gizemli noktalarda piramitler bulacaksınız. PUBG Mobile sezon 14 ne zaman çıkacak?

PUBG Mobile Piramitler
Yeni gelecek olan modda piramitler 5 dakika sonra havaya doğru uçmaya başlıyor.

Bu piramitler, 5 dakika sonra havaya uçmaya başlayacak ve onlara kimse erişemeyecek. Yani maçın başında piramidin içine girip orada bir süre beklerseniz sizde piramit ile birlikte havaya doğru kalkacaksınız. Ama merak etmeyin piramitten atladığınızda, otomatik olarak paraşüt açabileceksiniz. Bu piramitler otomatik olarak dairenin ortasına doğru ilerleyecek böylece piramitlere binen oyuncuların oyunu kazanması daha da kolaylaşacak.

Piramitlerin içerisinde neler bulunuyor?

PUBG Mobile Piramit Bulmacası
Piramitlerin içerisinde hazine sandıkları bulunuyor. Bunlar bulmaca çözerek açabilirsiniz.

Piramitlerin içerisinde çok fazla yağma bulunacak, bu yüzden bu mod ana sunucuya geldiğinde Miramar’daki en sıcak noktalardan biri de piramitler olabilir. Piramitlerin içerisinde, hazine sandığı bulunan odalar olacak. Ancak onları odadaki bulmacayı çözdükten sonra açabilirsiniz. Bulmacalar oldukça basit, biraz beyin fırtınası yaratarak çözebilirsiniz.

Piramit içerisinde büyük bir canavar çağırabileceğiniz aktif tetikleyiciler bulunuyor. Bu canavarı yenmek oldukça basit. Verdiği hasarlar çok fazla değil ve üstünüze saldırırken kaçabilirsiniz. Tek önemli gücü HP’sinin fazla olması. Canavarı öldürdüğünüzde sizlere ekipmanlar verecek, onları dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. HP’si düşük olduğunda etrafında merminizi engelleyen bir kum fırtınası kalkanı oluşturur.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts