PUBG Mobile: Sezon 14’te ücretsiz UC nasıl alınır?

PUBG Mobile’ın yeni sezonında ücretsiz UC kazanabilirsiniz ve kazandığınız UC’ler ile oyun içi ögeler satın alabilirsiniz.
PUBG Mobile Sezon 14 Bedava UC
PUBG Mobile Sezon 14 Bedava UC Kazanma Yöntemleri

PUBG Mobile sezon 14 başladı! Yeni sezonda PUBG Mobile oyuncuları ücretsiz UC kazanabilir ve kazandığı UC’ler ile oyun içi ögeler satın alabilir. UC satın almak biraz masraflı olabiliyor ama ücretsiz UC almanın bir yolu da bulunuyor.

PUBG Mobile Ücretsiz UC Elde Etme Yöntemi

UC, PUBG Mobile’da oyuncuların mağazadan çeşitli ürünler elde etmesi için kullanabileceği oyun içi para birimidir. UC, oyunculara çok sayıda ek ve benzersiz ödül sağlayan battle pass’i satın almak için dahi kullanılabilir.

pubg mobile sezon 14 bedava uc kazanma
PUBG Mobile’ın 14. sezonunda bedava uc kazanabilirsiniz.

Oyun içi mağazada, oyuncuların yararlanabileceği çok sayıda özel görünüm, ifade, kostüm seti ve karakterler bulunuyor. Herkes bu eşyalara sahip olmak isteyebilir, ancak bunu yapmak için UC kullanmanız gerekiyor. Bununla birlikte, tüm oyuncular UC satın alamazlar.

PUBG Mobile Sezon 14’te bedava UC nasıl edinilir?

PUBG Mobile’da ücretsiz UC elde etmek için oyuncular Google Play Store’da bulunan ve 1 milyondan fazla indirmenin yanında 4,5 puanı bulunan Rheo uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca PUBG Mobile bedava uc kazanma yöntemleri için diğer rehberlerimize de göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Rheo uygulaması nedir?

Rheo, oyuncuların streamerlar ile etkileşime girebileceği, özel odalarda oynayabileceği, hediyelere katılabileceği ve daha pek çok şey yapabileceği Hint merkezli canlı yayın platformudur. Uygulama, içeriği izlemek ve platformda etkileşimde bulunmak için onlara Rheo paraları sunuyor. Bu paralar, PUBG Mobile’da UC’yi kolayca kullanmak için kullanılabilir. 60 UC satın almak için 600 Rheo jeton, 325 UC ve benzeri satın almak için 3000 jetona mal oluyor.

PUBG Mobile Bedava UC Rheo
Rheo uygulaması ile UC kazanabilirsiniz.

Kullanıcılar 10 dakika boyunca bir canlı yayını izleyerek bir kart ve üst üste yedi gün boyunca giriş yaparlarsa bonus kazaı kazan kartı kazanabilirler. Bunun yanı sıra oyuncular sadece günlük olarak da uygulamaya giriş yaparak ücretsiz para toplayabilirler. Bu yöntem ile UC kazanabilirsiniz, ancak yaklaşık olarak bir ay süreceğinden yavaş oluşundan dolayı canınızı epey sıkabilir. Bu durumda, oyuncular streamerlar tarafından oluşturulan özel odalara katılabilir ve onlar tarafından belirlenen tüm koşulları yerine getirerek zafer kazanabilir. Kazananlar Rheo paralarıyla ödüllendirildiği için bu, UC’yi ücretsiz kazanmanın daha hızlı bir yolu. Bu ve bunun gibi içeriklerden bir an önce haberdar olmak için sağ alt taraftan sitemizin bildirimlerini açmayı unutmayın. Aşağıya ekipçe PUBG Mobile Livik haritasını oynadık aşağıdaki videoya göz atarak oyunun yeni haritası hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts