PUBG Mobile Sezon 15 Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Sezon 15 hakkında bilgiler gelmeye başladı. Söylentilere göre PUBG Mobile’ın 15. sezonunun çıkış tarihi de netlik kazandı.
PUBG Mobile Sezon 15 çıkış tarihi
PUBG Mobile Sezon 15 Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Sezon 14’ün yayınlanmasından bu yana çok kısa bir zaman geçmesine rağmen PUBG Mobile Sezon 15 çıkış tarihi hakkında bilgiler gelmeye başladı.

PUBG Mobile’da Sezon 15 ne zaman başlayacak?

Oyuncular tarafından merakla beklenen PUBG Mobile’ın 14. sezonu nihayet çıktı ve bir sonraki durak Sezon 15 Battle Pass olacak. PUBG Mobile sezon 15, söylenenlere göre 0.20.0 güncellemesinden hemen sonra, yani 15 Eylül 2020’de yayınlanması bekleniyor. Ayrıca PUBG Mobile sezon 14 başlangıç tarihi ve sezon ödülleri hakkında bilgi almak isterseniz hazırladığımız rehbere mutlaka göz atmalısınız.

PUBG Mobile Sezon 14 Royale Pass
PUBG Mobile Sezon 14 Royale Pass

PUBG Mobile’da Sezon 14, 13 Eylül’e kadar yaklaşık iki ay boyunca devam edecek ve 15. Sezon Royale Pass’in bu tarihten hemen sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor.

PUBG Mobile 15. Sezon

PUBG Mobil Sezon 15’in 15 Eylül 2020’de piyasaya sürülmesi beklenirken, 0.20.0 güncellemesi Sezon 14’ün tamamlanmasını beklemeden önce yayınlanacak. Sezon 14’ün Royale Pass bölümü kilitlendikten sonra Sezon 15 Royale Pass kullanıma girene kadar oyuna kimse giremeyecek. Güncelleme geldikten sonra PUBG Mobile’ın yükleme ekranında otomatik olarak indirilecek küçük bir oyun içi güncelleme olacak. Royale Pass bölümü indirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak güncellenecek. PUBG Mobile’ın her sezonunda olduğu gibi Sezon 15 de Elite Pass’in iki versiyonunu sunacak. Elite Upgrade Royale Pass’ın yaklaşık 600 UC’ye mal olması ve Elite Upgrade Plus’ın 1800 UC’ye mal olması bekleniyor.

Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler