PUBG Mobile Sezon 15 yeni silah M1014 sızdırıldı!

PUBG Mobile yeni silah M1014 geçtiğimiz günlerde oyuncular sızdırıldı. Bu silah bir av tüfeği olacak ve yakın savaşlarda iş görecek gibi duruyor.
PUBG Mobile M1014 silahı sızdırıldı
PUBG Mobile M1014 silahı sızdırıldı.

PUBG Mobile yeni silah M1014 geçtiğimiz günlerde sızdırıldı. PUBG Mobile sezon 15 önümüzdeki ay geleceği duyuruldu. Sezon 15 duyurulduktan sonra, yeni gelecek özellikler ve silahlarda yavaş yavaş sızdırılmaya başlandı. İlk sızdırılan silah ise M1014 silah oldu, peki bu silah PUBG Mobile’a gelecek mi? Yazıyı dikkatlice okursanız gelip gelmediğini anlayacaksınız.

PUBG Mobile yeni silah M1014 sızdırıldı

Son zamanlarda PUBG Mobile, özel silahların bulunduğu yeni bir harita ve gelecek olan yeni bir kamyon gibi birçok özelliği tanıttı. Oyuna gelecek olan sezin 15 güncellemesi PUBG Mobile’a birçok yeni özellik ve geliştirmeler getirileceğini duyurdu. Tencent oyuncuları oyundan sıkılmasın ve eğlensin diye sürekli değişiklikler yapabiliyor. Bu sızdırılanların bazıları yakın zamanda oyuna getirilebilir. Bu silah ise M1014 adında yeni bir silah.

PUBG Mobile M1014
PUBG Mobile M1014 silahının etkili menzili 50 metre olacağı söyleniyor.

Sızıntıya göre bu yeni silah, İtalya tarafından üretilen Yarı Otomatik Av Tüfeği olacak. Efsanevi av tüfeği DBS silahına benzer şekilde çalışıyor. Çift namlusu sayesinde bu silahı kullanırken aynı anda çifte atışlar yapabiliyorsunuz. Diğer av tüfekleri gibi bu silahta haritada bulunması kolay olan 12 Kalibre Cephane kullanıyor.

PUBG Mobile yeni av tüfeği silahı
PUBG Mobile yeni av tüfeği silahı, İtalyan üretimi olup çift namlusu sayesinde çifte atışlar yapabiliyor.

Bu yeni gelecek olan silah, av tüfeği sınıfına girdiğinde dolayı atış menzili yaklaşık 50 metre olacağı söylendi. Yakın savaşlar sırasında güçlü bir silah olacak gibi görünüyor. Şuan hasarı hala söylenmese de yakın menzillerde kullanılabilir gibi duruyor. PUBG Mobile önümüzdeki sezon M1014’ün geleceğini açıklaması veya onaylaması da beta sürümünde ortaya çıktı.

PUBG Mobile M1014 hasar
PUBG Mobile M1014 silahının daha tüm özellikleri yayınlanmamış olsa da, oyuna geldiğinde rakiplere çok iyi hasarlar verebilir.

Bu nedenle, birçok oyuncu bu yeni silahın 15. sezonda geleceğine inanıyor. Sezon 14, 13 Eylül 2020’de sona erecek. Ardından 15. sezon çıkış tarihinin 15 Eylül 2020’ye oyuna gelmesi bekleniyor. Bu yeni av tüfeği M1014 dahil olmak üzere birçok şaşırtıcı ve heyecan verici özellik ve ödüller bizi bekliyor olacak.

PUBG Mobile Erangel 2.0
PUBG Mobile Erangel 2.0 artık oynanabilir durumda.

PUBG Mobile: Erangel 2.0 beta sürüm nasıl indirilir?

Ayrıca PUBG Mobile Erangel 2.0 nasıl indirilir? Gibi sorular oyuncular arasında tartışma konusu ve merak konusu olduğundan dolayı sizlere rehber tadında bir yazı hazırladık. Erangel 2.0 haritasını oynamak için beta sürümü indirmeniz gerekiyor. Geçtiğimiz günlerde Tencent ekibi, oyuncularının Erangel 2.0’ı deneyebilmeleri için PUBG Mobile Beta 1.0 sürümünü aktif hale getirdi. Eğer bu beta sürümünü indirirseniz Erangel 2.0 haritasını deneyebilirsiniz. Bu yazımızı daha detaylı okumak istiyorsanız “PUBG Mobile: Erangel 2.0 beta sürüm nasıl indirilir?” rehberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

https://youtu.be/vCJKNHLLQP4

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts