PUBG Mobile Sezon 17 Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Sezon 17 çıkış tarihi belli oldu. PUBG Mobile Sezon 17’nin çıkış tarihi ile birlikte bazı Royale Pass ödülleri de sızdırıldı!
PUBG Mobile Sezon 17 çıkış tarihi
PUBG Mobile Sezon 17 Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Sezon 17 çıkış tarihi belli oldu. PUBG Mobile, mobil platformda battle royale türünün önde gelen oyunlarından biri. Oyunun geliştiricileri, kullanıcıların genel oyun deneyimini geliştirmek için sürekli olarak oyuna birçok yenilik ekliyor.

PUBG Mobile Sezon 17 ne zaman başlayacak?

PUBG Mobile’ın 16. sezonu 17 Kasım’da yayınlandı ve yeni gelen Royale Pass, özel bir Metro temasına büründü ve her zamanki gibi birkaç yeni kozmetiği de beraberinde oyuna getirdi. PUBG Mobile’ın 16. sezonu da tüm sezonlarda olduğu gibi yaklaşık iki ay sürecek ve ardından sona erecek. Yeni sezonun da 16. sezonun sona ermesinden kısa bir süre sonrasında başlaması bekleniyor.

PUBG Mobile sezon 17 royale pass
PUBG Mobile sezon 17 royale pass ödülleri de sızdırıldı!

Sezon 16’nın Royale Pass’i 17 Ocak 2021’de sona erecek ve ardından Royale Pass bölümü yaklaşık 24 saat boyunca kilitlenecek. Bu yüzden PUBG Mobile’da 17. sezonun 16. sezonun bitiminden bir gün sonra başlaması bekleniyor. Bundan dolayı PUBG Mobile Sezon 17, 19 Ocak 2021’de başlayabilir. Kullanıcılar yeni sezonda da sırasıyla 600 ve 1800 UC karşılığında Royale Pass’in Elite Pass ve Elite Pass Plus adında iki ücretli versiyonu satın alabilir. Ayrıca, yeni sezon ile birlikte oyuncuların rütbeleri de sıfırlanacak ve yine yüksek seviyelere tırmanmaya çıkmaya çalışmaları gerekecek..

PUBG Mobile Sezon 17 Royale Pass Ödülleri

PUBG Mobile Sezon 17 Royale Pass ödülleri arasından bazıları şimdiden sızdırıldı. Yeni galaksi temalı paraşüt ve anahtarlık görünümlerinin yanı sıra kardan adam el bombası, yeni kostümler ve yeni arabanın geleceği de biliniyor. Sızdırılan PUBG Mobile Sezon 17 Royale Pass ödülleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için hazırladığımız rehbere göz atarak diğer ödülleri de öğrenebilirsiniz.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler