PUBG Mobile Sezon Ödülleri: 11. Sezon Royale Pass

pubg mobile sezon ödülleri
PUBG Mobile sezon ödülleri neler?

PUBG Mobile sezon ödülleri son günlerde oyuncuların en çok merak ettiği konulardan birisi oldu. 9 Ocak itibari ile oyuna eklenecek Sezon 11, birçok yeni skin ve etkinlikleri içerisinde barındırıyor olacak. 1 seviye ile 100 seviye arasında birçok ödüle sahip olabileceğiniz PUBG Mobile Sezon 11‘in 10 Ocak sabah saatlerinde oyuna gelmesi planlanıyor. Güncellemenin Android boyutu 0.14GB iken iOS boyutu 0.17GB olacak. Ayrıca bu güncelleme ile birlikte oyuna “Town” adlı yeni bir mini harita ve Vikendi için kar motorları eklenecek.

PUBG Mobile sezon mdülleri arasında neler var?

PUBG Mobile Sezon 11 ile birlikte oyunculara enfes silah desenleri, elbiseler, araç desenleri ve daha fazlasını vaat ediyor. 100 seviyeye ulaşan oyuncuların tüm ödüllere sahip olacağı Sezon 11’i gelin yakından inceleyelim.

Sezon 11 ödüllerine kask desenleri ile başlayalım. Görevleri yerine getirip sezon seviyesini yükselten oyuncular tüm kask seviyeleri için bir desenine sahip olabilecek. Çanta olarak ise Sezon 11 sadece bir adet seviye 3 çanta desenini barındıracak. Bu desenin üstünde bir adet Sezon 11 logosu ve bir adet kafatası olacak. Sezon 11’in ilk seviyelerinde ise oyunculara basit ama detaylı olarak tasarlanmış kıyafetler verilecek. Özellikle sezon boyunca verilecek bazı kıyafetler karakterinizin süper kahramana benzemesini sağlayacak.

PUBG Mobile sezon ödülleri arasında bu uçak deseni de bulunmakta.
PUBG Mobile sezon ödülleri arasında bu uçak deseni de bulunmakta.

Araç desenlerine değinecek olursak ise sezonun en dikkat çekici deseni şüphesiz Buggy’nin “The Pummeler” deseni oldu. Cyber esintilerinin görüldüğü desen, şimdiden oyuncuların dikkatini çekmiş bulunmakta. Bunun yanında UAZ’a ise “Dazzling City” adında safari esintilerinin görüldüğü bir desen gelecek. Sezondaki uçak desenimiz ise “Black Rose Finish” oldu. Kırmızı ve siyahın karışımı ile ortaya çıkan desen, yüksek ihtimalle sezonun orta seviyelerine doğru açılacak.

Son olarak silah desenlerine geldiğimizde MK14‘e turuncu ve beyaz renklerin hakim olduğu enfes bir desen eklenecek. Bu deseni Season Pass’e sahip olan herkes ücretsiz olarak erişebilecek. Ayrıca “Lost in the Night” adlı paraşüte de Season Pass sahipleri ücretsiz olarak sahip olma şansını yakalayacak.

Sezon 11 en yakın zamanda tüm mobil cihazlarda olacak. Şimdiden herkese iyi oyunlar, bol headshotlar diliyoruz. Daha fazla PUBG Mobile haberi için bizi takip etmeyi unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler