PUBG Mobile Silah Tasarlama

PUBG Mobile’a kendi silahını tasarlama özelliği geliyor.
pubg mobile silah tasarlama
PUBG Mobile’da kendi silahınızı tasarlayabilirsiniz.

PUBG Mobile oyuna silah tasarlama özelliği getiriyor! PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi kapsamında oyuna eklenecek yeniliklerden biri olarak açıklanan kendi silahını tasarlama özelliğiyle oyuncular, silahlarında kendi tasarımlarını kullanma şansına sahip olacaklar

PUBG Mobile’da kendi silahınızı tasarlayabilirsiniz

Şu anda 0.18.0 güncellemesi üzerinde çalışan ve bu güncelleme ile birlikte oyuna birçok yenilik eklemeye hazırlanan ekip, beta güncellemesine ekledikleri bir yenilikle oyuncuları daha da heyecanlandırdı. Zira beta sunucusuna eklenen son yenilikle birlikte oyuncuları, kendi silah tasarımlarını yapabilecekleri bir yenilik bekliyor. Şu zamana kadar belki de oyuncuları en çok heyecanlandıran yeniliğin detaylarına birlikte göz atalım.

pubg mobile silah tasarlama görsel 1
Silah tasarlama özelliğiyle birlikte oyuncuları birbirinden farklı renkler, modeller, şekiller ve fazlası bekliyor.

Silah Tasarlama Seçenekleri

Silah özelleştirmenin detaylarına gelecek olursak, özelleştirmek istediğiniz silah için laboratuvara gitmelisiniz. Arından özelleştirmek istediğiniz silahı seçerek özelleştirme işlemine başlayabilirsiniz. Oyun tarafından oyunculara sağlanan farklı renkler, modeller, şekiller ve bunlardan fazlasıyla silahınızı özelleştirebilirsiniz. Ayrıca birden fazla renk, model veya şekli silahın farklı bölgelerinde bir seferde kullanabilirsiniz. Oyunda bulunan birçok silah kostümü olduğunu, bunların gerçekten çok ilgi çekici olduğunu ve herkes tarafından satın alınmak istediklerini biliyoruz. Ancak herkes tarafından kullanılabilen bu kostümlerden sıkıldıysanız ve kendinize ait bir silah tasarımı istiyorsanız, bu güncellemeyle birlikte istediğinizi gerçekleştirme şansınız olacak.

pubg mobile silah tasarlama görsel 2
Şu an beta sunucusunda sadece SCAR-L ve S12K silahları özelleştirilebilirken bu sayının ilerleyen günlerde artması bekleniyor.

PUBG Mobile Silah Tasarlama maliyeti ne kadar?

Özgün silah tasarımından bahsetmişken, silahı tasarlarken oyuncuların kendi tasarımlarını yapacağını belirtmiştik. Ancak burada dikkat edilmesi gereken bazı detaylarda mevcut. Zira yapacağınız tasarımda oyunun size vermiş olduğu imkanları kullanarak bir kostüm yapabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz model, renk veya şeklin de belirli bir kullanım alanı olduğunu ve dilediğiniz her yerde bunları kullanamadığınızı bilmeniz gerek. Ayrıca bu özellik tamamen ücretsiz olmayacak. Sadece bazı renkler, modeller, şekiller ve diğer özellikler ücretsiz kullanılabilir durumda olacakken diğer opsiyonlar UC ile açılır durumda olacak. Özelleştirme için gereken UC miktarı henüz açıklanmazken özelleştirme için harcayacağınız UC miktarı tamamen sizin yapmış olduğunuz tasarıma göre belli olacak. Şu an beta sunucusunda sadece SCAR-L ve S12K silahları özelleştirilebilir halde bulunuyor. Ancak yakın zamanda bu seçeneklerin artması ve yeni silahların da laboratuvara eklenmesi bekleniyor.

Total
0
Shares
2 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Posts