PUBG Mobile Sızdırılan Yeni Kostümler

PUBG Mobile kostüm sızıntısı
PUBG Mobile’da yakın zamanda gelmesi planlanan kostümler sızdırıldı.

PUBG Mobile sızdırılan kostümler bir anda oyuncuların odak noktası oldu.. PUBG Mobile’a çok yakında Altın M416 kaplaması, Çöl Fosili AKM ve yanında birçok yeni ödül eklenecek.

PUBG Mobile’da gelmesi planlanan yeni kostümler sızdırıldı

PUBG Mobile Royale Pass ile oyuncular oyunda seviye atladıktan sonra özel görünüm ve ödüller kazanabiliyor. Her yeni sezonun başlangıcında, Tencent Games, oyuna UC ile satın alınabilecek yeni bir Royale Pass ve bunun dışında PUBG Mobile’da kasa açılarak elde edilebilecek çeşitli kostümler ekliyor.

PUBG Mobile sızdırılan kostüm
PUBG Mobile’da sızdırılan kostüm

PUBG Mobile Sezon 13 oyuna geldiğinden beri geliştiriciler oyunda özel ödüller sunmaya devam ediyor. Birçok kaplama ve kıyafetler oyuna şimdiden sızdırıldı ve çok yakında oyuna gelmeleri bekleniyor.

PUBG Mobile Sızdırılan Kostümler

PUBG Mobile’a çok yakında gelmesi beklenen bir kıyafet ve iki tane silah kaplaması sızdırıldı. Sızdırılan kostüm ve kaplamalar şu şekilde:

Altın M416

Oyuncular tarafından çok sevilen M416’nın altın rengi PUBG Mobile’da uzun zaman önce tanıtılmıştı ancak önceki güncellemelerde bu kaplamayı alamayanlar gelecekte tekrar alabilecekler. Altın M416 kaplaması içerisinde bir sürü yeni ödülün bulunacağı Glore Sandığı’nda yer alacak. Bunun yanında sandık açmak için gereken UC konusunda henüz net bir açıklama yapılmadı.

Çöl Fosili AKM

Sızdırılan bir diğer içerik ise Çöl Fosili AKM kaplaması. Kaplamanın namluya yakın bir bölgesinde 3D ejderjha çıkartması bulunuyor. AKM kaplaması 7. seviyeye kadar yükseltilebilecek ve yükseltmeler PUBG Mobile labaratuvarında yapılacak.

Kaplamaların haricinde kıyafet de sızdırıldı!

Silah kaplamalarının yanı sıra bir tane de kıyafet sızdırıldı. Sızdırılan kıyafet Sezon 13 Royale geçisinde tanıtılan Vector lego cildine benzer bir şekilde Lego temasını temsil ediyor. Kıyafet seti Tubelight Av Kutusu’ndan elde edilebilecek.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts