PUBG Mobile SMG Sınıfı Silahları

PUBG Mobile’da SMG sınıfı silahları ile yakın mesafede çok daha rahat çatışabilirsiniz.
PUBG Mobile SMG Silahları
PUBG Mobile SMG Silahları

PUBG Mobile SMG sınıfı silahları birçok oyuncunun tercih ettiği silahlardır. Sizin için SMG sınıfı silahlarını inceledik ve bilgi verdik. Silahlar hakkında verdiğimiz bilgiler sayesinde artık daha bilinçli şekilde eşya toplayacaksınız.

PUBG Mobile SMG Sınıfı Silahları

SMG sınıfı diye bahsedilen silahlar “Hafif Makineli” silahlardır. Verdikleri hasar bakımından zayıf gözüken bu silahlar şarjör kapasitesi ve atış hızı bakımından diğer silahları geride bırakmakta. PUBG Mobile’de 6 adet SMG sınıfı silah bulunuyor.

PUBG Mobile UZI
UZI

UZI

UZI silahı oyunun başında bulabileceğiniz en iyi silahlardan biri. Yakın mesafelerde aşırı hızlı atış özelliği sayesinde rakiplerinizi kolayca alt etmenizi sağlayacak bu silahın şarjör değiştirme hızı da çok kısa. UZI’de dürbün desteği bulunmuyor. 9mm 25 adet mermiyi şarjörüne alabilen UZI’yi tüm haritalarda bulabilirsiniz.

PUBG Mobile UMP45
UMP45

UMP45

UMP45 silahı kullanmasını bilen oyuncular için muhteşem bir güç. Düşük geri tepme özelliği, dengeli atış yapısı ve kısa şarjör değiştirme süresi ile oyunun başında karşılaşılması gereken silahlardan biridir. 0.45 ACP cephane kullanılan UMP45’te 45 adet mermi kapasitesi bulunmakta.

PUBG Mobile KRISS VECTOR Silahı
Kriss Vector

KRISS VECTOR

Oyuna sezon içi güncellemeler ile eklenen bu silah oyunculara SMG ile PUBG Mobile Taarruz Tüfeği arasında bir deneyim sunmakta. Silahın şarjörü 9mm 19 adet mermi kapasitesine sahip ve tüm haritalarda kullanılabilir.

PUBG Mobile Thompson h.m Silahı
Thompson H.M

THOMPSON H.M

Call Of Duty oyunundan da hatırlayacağımız bu silahın yakın mesafeden öldürücü vuruşları olsa da geri tepmesi çok yüksek. Bu nedenle uzun mesafeden size sorun çıkartabilir. Silahın şarjörü 25 adet 0.45 ACP mermi kapasitesine sahip. Tüm haritalarda kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile PP19-BIZON Silahı
Bizon

PP19-BIZON

SMG silahlar arasında en stabil çalışan silahımız PP19-BIZON’dur. Hızlı şarjör değiştirme özelliği ve yüksek hasar gücü sayesinde çoğu oyuncunun tercih ettiği silah. Şarjörü 53 adet 9mm mermi alabilir. Tüm haritalarda kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile MP5K Silahı
MP5K

MP5K

MP5K oyuna yeni güncellemelerde eklendi. Diğer SMG silahlara göre oldukça yüksek hasar gücü bulunuyor. Özellikle yakın mesafelerde rakibin canını fazlasıyla yakabiliyor. Geri Tepmesi çok yüksek olan MP5K oyuna yeni başlayan oyuncuları biraz üzse de profesyonellerin her zaman ilk tercihleri arasında oluyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler