PUBG Mobile Spooky Halloween Etkinliği Detayları

PUBG Mobile Spooky Halloween etkinliği hakkında bilinmesi gerekenleri listeledik.
PUBG Mobile Spooky Halloween Etkinliği Hakkında Bilinmesi Gerekenler
PUBG Mobile Spooky Halloween etkinliği hakkında bilinmesi gereken tüm detayları sizlere listeledik.

PUBG Mobile Spooky Halloween etkinliği hakkında bilinmesi gereken tüm detayları sizlere hazırladık. PUBG Mobile, kitlesel olarak büyüyen topluluğunu, çeşitli deneyimler sunarak eğlendirmek için heyecan verici etkinlikler yaparak oyuncularını eğlendirmeye çalışıyor. Sınırlı günlerde bulunan bu etkinlik içerisinde yaptığınız görevler ile ödüller alarak kendinize yeni elbiseler veya silah skinleri alabilirsiniz.

PUBG Mobile Spooky Halloween Etkinliği

Sınırlı etkinlik olan Spook Halloween etkinliği yayınlandı. Bu etkinlik sırasında jetonlar toplayarak yeni yeni hediyeler kazanabilirsiniz. Etkinlik 18 – 22 Ekim 2020 tarihleri ​​arasında sürecek. Günlük görevleri tamamlayarak Moonlight jetonlarını toplamak için bir hafta zamanınız bulunuyor.

PUBG Mobile Infection Mod tekrardan oyuncuların karşısına sunuldu
PUBG Mobile Infection Mod tekrardan oyuncuların karşısına getirildi.

Infection Mod

Bu oyun modunda ya insan olarak oynuyorsunuz ya da enfekte olup bir zombiye dönüşüyorsunuz, bu tamamen sizin şansınıza bağlı. Oyunun temel amacından bahsedecek olursak modun her biri 3 dakika 25 saniye süren üç turu bulunuyor. İlk 25 saniyesinde oyuncular konum almak istediği yerlere geçiyorlar. Sonra ise üç oyuncu rastgele enfekte oluyor ve etrafında bulunan insanları zombiye dönüştürmeye çalışıyor. Enfekte olanların sınırsız yeniden doğma süreleri ve daha yüksek sağlıkları bulunuyor. Silah kullanamıyor olsalar da yakın dövüş saldırıları ile insanları kolayca alt edebiliyorlar. Savunmacıların görevi enfekte olanları öldürürken üç dakika hayatta kalmak zorundalar. Enfekte olanların görevi ise hayatta kalan tüm insanları zombiye dönüştürmek.

PUBG Mobile Infection Mod özellikleri
Infection oyun modunda seçebileceğiniz karakter özellikleri bulunuyor.

Bu mod geçen yıl ilk defa piyasa sürüldü ve çoğu oyuncu tarafından beğenildi. Tencent, oyuncuların önerilerini aldıktan sonra ise Lost Harbor haritasında birkaç estetik değişiklik yaparak bu harita ile birlikte tekrardan oyuna getirildi. Lost Harbor haritasının değişiklikleri ise etrafta bulunan yeni kabaklar ve birkaç renk değişikliği oldu.

PUBG Mobile Moonlight Mansion
PUBG Mobile Moonlight Mansion etkinliği sayesinde özel eşyalar satın alabilirsiniz.

Moonlight Mansion

Moonlight Mansion: Haunted Happenings 22 Ekim’e kadar sürecek ve oyuncular artık günlük görevler yaparak Moonlight Jetonlarını toplayabilecek. Bu topladıkları jetonlar sayesinde özel ifadeler veya karakter parçaları gibi ödülleri satın alabilecek ve bunlara sahip olabilecek. Etkinlik sona erdiğinde tüm görevleri tamamlayan oyunculara kalıcı bir kıyafet ve AG verilecek.

PUBG Mobile Hellfire AKM
Cadılar Bayramına özel yeni kostümler oyun içerisinde mevcut.

Cadılar Bayramı Kostümleri

Cadılar bayramına özel yeni görünümler şuanda oyun içerisinde mevcut. Bu bulunan görünümler ise Hellfire AKM, bazı Cadılar Bayramı kıyafetleri ve Cadılar Bayramı araç yükseltmeleri. Oyuncular Cadılar Bayramı etkinliklerine katılarak Trick Kupon Parçası kazanabilir ve bunları “Halloween Lucky Draw” adında bulunan şanslı çarkta kullanabilirler. Yeni Cadılar Bayramı temalı kostümler ise; Mumya seti, İskelet seti, Kont seti ve 2 tane gizemli set.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts