PUBG Mobile Tava Hasarı ve Konumu: Tava nasıl kullanılır?

Tava, PUBG Mobile oyuncuları için en çok kullanılan yakış dövüş silahları arasında yer alıyor.
PUBG Mobile Tava
PUBG Mobile: Tava nasıl kullanılır?

Tava, PUBG Mobile oyuncuları için en çok kullanılan yakış dövüş silahları arasında yer alıyor.

PUBG Mobile Tava Kullanımı

PUBG Mobile, savaş alanında kullanmak için fazlasıyla çeşitli silahlara sahip ve yakın dövüş çatışmalarında da mühimmat bittiğinde yakın dövüş için genellikle son çare. Yakın dövüş silahları, rakibinizin ya da sizin elinizde herhangi bir silah olmadığı sıralarda büyük önem taşıyor.

pubg mobile tava hasarı
80 hasara sahip olan tava, iki vuruşta düşmanı kolayca yere serebilir.

Tava, PUBG Mobile’da popüler bir yakın dövüş silahıdır ve oyundaki en iyi silahlardan biri olarak kabul edilir. Bazen oyuncular, bir düşmanı yere serdikten sonra onu öldürmek, trollemek veya hakimiyetini göstermek için kullanır.

Tavanın istatistikleri ise şu şekilde:

  • Güç: 80
  • Saldırı Hızı: 5
  • Menzil: 2

Ateşli silahlar PUBG Mobile’da haritaya rastgele dağıtıldığından, tavanın belirli bir yeri yok. Ancak, oyuncuların daha fazla yağma miktarına sahip yerlerde tavayı bulma olasılığı yüksek. Erangel haritasında en iyi loot bölgeleri hakkında detaylı bilgi için rehberimize göz atabilirsiniz.

tava nasıl kullanılır
PUBG Mobile’da tava nasıl kullanılır?

PUBG Mobile’da tava nasıl kullanılır?

Tava ile oyundaki zırhsız bir düşmanı yere devirmek için sadece iki vuruş atmanız yeterlidir. Yere serilen düşmanı öldürmek için de yine aynı şekilde iki vuruş yapmanız gerekiyor. Bunun yanı sıra tava, onu taşıyan için bir kalkan görevi de görür ve bir miktar koruma sağlar. Ancak tava ile oynamak göründüğü kadar kolay değil. Verimli bir şekilde kullanmak için, oyuncuların çok hızlı hareket etmesi gerekiyor. Aksi halde tava ile yapılan bir atışın kaçırılması muhtemelen maçın sizin için bittiğini gösterecek. Uygun zamanlama yapmak ve hazırlıksız olduğu zaman düşmana saldırmak sizin skor hanenize ekstra getiri sağlayacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts