PUBG Mobile Türkiye çekiliş hediyeleri neler?

PUBG Mobile’ın Kurban Bayramı dropları etkinliğinden bir sonraki çekilişi Instagram üzerinde 600 bin kişi kutlamak oldu.
PUBG Mobile Türkiye Çekiliş Ödülleri
600 bin kişiye ulaşan PUBG Mobile bu mutluluğu takipçileriyle paylaşıyor.

PUBG Mobile Türkiye çekiliş hediyeleri olarak oyuncuları bolca sevindirecek ödüller dağıtıyor. Daha öncesinden de PUBG Mobile’ın Razer gibi büyük firmalarla anlaşarak “Kurban Bayramı Dropları” adında çekiliş yaptı. Bir yıl boyunca yetecek Lipton soğuk çaydan tutun telefonlara kadar kazanabildiğiniz birçok ödül bulunan bu etkinlikte yüzlerce kazanan oldu.

PUBG Mobile Türkiye Çekilişi

PUBG Mobile Türkiye çekilişi önceki etkinliklere göre daha az ödül bulundurmasına rağmen yine de oyuncuların ilgisini oldukça çekiyor. Bu başarıyı takipçileriyle kutlamak isteyen PUBG Mobile Türkiye ekibinin düzenlediği çekilişte sadece üç kişinin ödül kazanabilmesi çoğu oyuncuyu hüsrana uğrattı.

PUBG Mobile Türkiye Özel Çekilişi
Çekilişe katılmak için Instagram hesabınız olmalı.

Katıldığınız çekilişten herhangi bir ödül kazandıysanız size Instagram üzerinden ulaşılacak. Olabildiğince kısa bir süre içerisinde gönderilen mesaja geri dönerek hediyelerini alabilirsiniz. Ayrıca hiçbir PUBG Mobile yetkilisinin Instagram, PUBG Mobile veya herhangi bir hesabınızın şifrenizi istemeyeceğini bilmeniz gerekiyor. Verilecek ödülleri aşağıdan öğrenebilirsiniz.

  • Elite Royale Pass
  • İsim Kartı
  • PUBG Mobile desenli maske

PUBG Mobile Türkiye çekilişine nasıl katılırım?

Çekilişe katılabilmek için bir PUBG Mobile hesabına ve Instagram hesabına ihtiyacınız olacak. Eğer bu seçeneklerden birisi dahi yoksa çekilişi kazansanız dahi ödülleri alamayabilirsiniz. Ayrıca katılabilmek için yapmanız gereken bazı işlemler var. Öncelikle iki arkadaşınızın olması ve PUBG Mobile ID’nizi bilmelisiniz. Eğer bu gereksinimlerin hepsini yaptıysanız aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayabilirsiniz.

PUBG Mobile Çekiliş
Çekilişin ne zaman sonuçlanacağı bilinmiyor.
  • PUBG Mobile’a girerek profilinizden ID numarınızı kopyalayın.
  • Instagram’a girerek “pubgmobile_tr” araması yapın.
  • Resmi PUBG Mobile Türkiye hesabını bulduktan sonra takip edin.
  • Çekiliş gönderisine girin.
  • Gönderiyi beğenip yorum olarak iki arkadaşınızı etiketlemeli ve yorumun sonuna PUBG Mobile ID numaranızı yazmalısınız.

Çekiliş ne zaman sonuçlanacak?

PUBG Mobile Türkiye ekibi çekilişin süreciyle ilgili hiçbir açıklama yapmadı. Çekilişe katılarak sabırla açıklanmasını beklemelisiniz. Ayrıca yakında Mobidictum’un düzenleyeceği PUBG Mobile etkinliklerinde de sizleri görmek isteriz. Discord’dan TikTok’a kadar tüm sosyal medya platformlarında “Mobidictum” araması yaparak etkinliklerimizden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bizimle muhabbet etme şansı yakalamanın yanında çoğu oyundan oyuncuların bulunduğu topluluğumuza katılmak istiyorsanız resmi Discord sunucumuza gelebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts