PUBG Mobile’da UC İadesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile

PUBG Mobile UC iadesi konusunda bir içerik hazırladık. Oyun içinde ekstra görseller için oyunculara UC satın alma imkanı sunan PUBG Mobile‘da yanlışlıkla veya herhangi bir hatayla fazla aldığınız UC’leri iade etmeniz konusunda da birkaç bilgi verdi. Öncelikle belirtelim: Anında bir para iadesi alma şansınız yok. Başvuru yapmalısınız. Başvurular sonucunda iade işlemi onaylanır veya onaylanmaz.

UC İadesi: Apple Store

Apple’da herhangi bir satın alma işlemi yaptıysanız bu ödemeden geri dönemiyor, paranızı iade alamıyorsunuz. Ama bu UC iadesi konusunda tamamen çaresiz olduğunuz anlamına gelmiyor. Bu konuda bir başvuru açabilirsiniz. iTunes’un sol sütunundaki iTunes Store bağlantısını seçin ve Hesap bölümüne gelin. Burada satın alma geçmişinizi göreceksiniz. Buradan tüm satın alma işlemlerinizi görmek için tıklayın. Bu bölümden para iadesi almak istediğiniz satın alma işlemini seçerek “Sorun Bildir” demelisiniz. Tabii Apple burada biraz uğraştıracak. İade başvurusu için bir de form doldurmanız gerekecek. Formu doldurduktan sonra iade başvurunuz tamamlanacak. İlgili mail adresinize konuyla ilgili detaylar gelecektir.

PUBG Mobile’da FPS ve Lag sorunu nasıl çözülür?

UC İadesi: Google Play

Google Play’de UC iadesi, Apple Store’dakine göre kesinlikle çok daha kolay. Google, mazaretinizi kabul etmesi durumunda para iadenizi gerçekleştirecek. Aksi durumlarda başvurunuz onaylanmayacaktır diyebiliriz. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra seçenekler sütununun hemen altında iade etmek istediğiniz işlemi seçmeli ve “Sorun Bildir” demelisiniz. Açılacak pencereden de “para iade isteğinde bulunmak istiyorum” seçeneğini seçip bu işlemi neden yapmak istediğinizi yazmalısınız. Böylece iade başvurunuz alınacak.

PUBG Mobile Neden Fortnite’dan Daha Fazla Oyuncuya Sahip?

Total
0
Shares
4 Yorum
  1. Selam Ben oyun içinden 25 $ deyerinde 1800 uc satın aldım amma paramı iade talep edemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler