PUBG Mobile UC kodu nereye yazılır?

PUBG Mobile UC kodu nereye yazılır sorularına son! Artık kod ile UC aktifleştirmek oldukça kolay.
PUBG Mobile UC Aktifleştirmek
PUBG Mobile UC kodunu aktifleştirmek için site kullanmalısınız.

PUBG Mobile UC kodu nereye yazılır sorusu çoğu oyuncunun büyük bir derdi haline geldi. Gerek turnuvalardan gerekse çekilişlerde bolca dağıtılan PUBG Mobile UC kodunu etkinleştirmek oldukça kolay. Bu kodları aktifleştirerek mağazadan istediğiniz silah görünümü, kıyafetler, çeşitli lobi arka planları ve danslar gibi eşyaları satın alabilirsiniz.

PUBG Mobile UC Kodu nedir?

Mobidictum’un yaptığı herhangi bir UC ödüllü çekilişe veya turnuvayı kazandıysanız ödülünüz bu yöntemle teslim edilecek. Eğer bu etkinliklere katılmak istiyorsanız Discord sunucumuza katılabilirsiniz. Yapacak olduğumuz tüm etkinlikleri Discord üzerinden duyuruyoruz. Herhangi bir UC ödüllü etkinliği kazanmak yerine internet üzerinden UC satın aldıysanız yine bu kodları aktifleştirmeniz gerekecek.

PUBG Mobile Royale Pass Arttırma
UC ile Royale Pass seviyenizi arttırabilirsiniz.

Tıpkı promosyon kodları gibi olan bu UC kodları sadece bir defa kullanılabiliyor. Aynı zamanda her oyunda olduğu gibi PUBG Mobile’da promosyon kodları da bulunuyor. Promosyon kodlarını herhangi bir ücret ödemeden kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey PUBG Mobile’ın resmi hesaplarını takip etmek. Güncel promosyon kodlarını paylaştığımız “PUBG Mobile Bedava Yeni Promosyon Kodları: Haziran 2020” adlı içeriğimizi inceleyerek promosyon kodlarını tükenmeden kullanabilirsiniz.

UC kodları promosyon kodlarına benziyor mu?

UC kodları tıpkı promosyon kodları gibi işlenişe sahip. Tek farklı yönleri sadece sınırlı bir süre içerisinde geçerli olmaları. Belirli bir süreleri olabileceği gibi kullanıcı sınırı da bulunabilir. Bu yüzden kodları güncel olarak takip etmeniz gerekiyor. Kodları ne kadar erken görürseniz görün çok geçmeden aktifleştirmek zorundasınız. Eğer bu kodları aktifleştirmeyi bilmiyorsanız “PUBG Mobile Promosyon Kodu Aktifleştirme” adlı içeriğimizi okuyarak kodlar tükenmeden aktifleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Promosyon ve UC kodları

UC kodları bakım biçiminden promosyon kodlarına benzese de herhangi bir kullanım zamanı bulunmuyor. Bu yüzden UC kodlarını istediğiniz zaman aktifleştirip istediğiniz eşyaları alabilirsiniz. Silah görünümlerinin oyuncular üzerinde bıraktığı etki yüksek olduğundan çoğu oyuncu silah görünümlerine harcama yapıyor. Aynı zamanda oyuncuların büyük bir çoğunluğunun da Royale Pass tarafında harcamalar yapıyor.

PUBG Mobile Ücretsiz Royale Pass Arttırma

Royale Pass tarafında iki seçenek bulunuyor. Ücretsiz alınabilen eşyalar ve Royale Pass satın alınarak alınabilecek eşyalar. Her sezon yenilenen görevlerle Royale Pass seviyenizi yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda UC harcaması yaparak geçemediğiniz görevleri ücret ödeyerek atlayabilirsiniz.

PUBG Mobile UC satın alma
Oyundan UC satın alırsanız ücret ödendiği gibi aldığınız şeyler anında hesabınıza gelecek.

Oyun içerisinden UC satın almanız durumunda herhangi bir kod almayacaksınız. Ödeme yapıldığı an satın aldıklarınıza erişebileceksiniz. Ancak başka bir yöntemle UC satın alırsanız kod aktifleştirmek zorundasınız. İnternet üzerinde birçok UC sattığı iddia eden site bulunuyor.

PUBG Mobile UC nasıl aktifleştirilir
PUBG Mobile UC aktifleştirme ile kazandığınız ödülleri alabilirsiniz.

Eğer internet üzerinden satın alım yapacaksanız uygun siteler tercih etmelisiniz. Site seçerken bilinir olması ve güvenli olması gibi konulara dikkat etmelisiniz. Kötü sitelerden uzak durmak için siteyi incelemeniz gerekiyor. Oradan satın alma işlemi yapan bir tanıdığınız varsa merak ettiğiniz konuları arkadaşınıza sorabilirsiniz.

İnternet siteleri üzerinden UC satın alımı yapan tanıdığınız yoksa PUBG Mobile topluluklarına katılabilirsiniz. Özellikle Mobidictum Discord sunucusuna katılarak sorunlarınıza dakikalar içerisinde cevap alabilirsiniz. UC ile silah görünüşü satın almak yerine ücretsiz bir şekilde edinebileceğiniz görünümler kazanabilirsiniz. Bedava AKM kaplaması kazanmak istiyorsanız PUBG Mobile bedava AKM kaplaması nasıl alınır?” adlı içeriğimizi inceleyerek çok kısa bir süre içerisinde AKM kaplaması kazanabilirsiniz.

PUBG Mobile ID öğrenme
PUBG Mobile hesabınızın profilinden ID kodunuzu öğrenebilirsiniz.

UC satın almak yerine ücretsiz UC kazanmak isteyebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde UC kazanabileceğiniz birçok yöntem bulunuyor. Bu yöntemler oldukça basit olduğundan uzun süre uygulamanız taktirde istediğiniz tüm eşyaları satın almanız mümkün. Bu yöntemler güvenilir olduğundan gönlünüzü rahat tutabilirsiniz. “PUBG Mobile bedava UC nasıl alınır?” bu içeriğimizde ücretsiz UC kazanma yöntemlerini gösterdik. Çok geçmeden UC kazanmaya başlayın.

PUBG Mobile Kod ile UC Aktifleştirme

Ücretsiz UC kazanma yöntemleriyle oyuna yükleme yapma gibi dertlerden kurtulmanın yanında Royale Pass seviyenizi kısa süre içerisinde son seviyelere kadar getirebilirsiniz.

PUBG Mobile Kodlar
Yaptığımız etkinliklere katılarak oynadığınız oyunların eşyalarını kazanabilirsiniz.

Bedava UC kazanma işlemlerini yaptıktan sonra bazı yerlerden UC satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra size verilen kodu aktifleştirmeniz gerekiyor. PUBG Mobile UC kodu nereye yazılır? sorusunun önüne geçmeyi başardı. Bu kodları aktifleştirmek için aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulamanız gerekiyor.

  • PUBG Mobile’a giriş yapın.
  • UC yüklemesi yapacağınız hesabın profilini açın.
  • Hesabınızın ID kodunu kopyalayın.
  • Ardından kullandığınız arama motorunu açın.
  • “Midasbuy” yazarak aratın.
  • Açılan siteden “EPIN” yazılı yere tıklayın.
  • Epin sekmesinde bulunan ilk satıra hesap ID kodunuzu yazın.
  • İkinci satıra UC kodunuzu yazın.
  • ID kodunuzu bir daha kontrol ettikten sonra onaylayabilirsiniz.

Total
0
Shares
1 comment
  1. redeem kod alabilir miyim ne verirseniz gönlünüzden ne koparsa razıyım umarım en kısa sürede geri dönüt alıırm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts