PUBG: Mobile ve League of Legends iş birliği kapıda!

MOBA severlerin ilgisini çekecek bir haberimiz var; League of Legends ve PUBG: Mobile iş birliği kapıda!
PUBG: Mobile ile League of Legends iş birliği
League of Legends ile PUBG: Mobile ortak etkinliği duyurulmasa da yakın zamanda gelecek gibi görünüyor.

PUBG: Mobile, yeni bir iş birliğinin tanıtımını yaparak oyunculara farklı deneyimler yaşatmaya devam edeceklerini gösterdi. Krafton, MOBA hayranlarının ilgisini kesinlikle çekecek bir fotoğraf yayınladı, çünkü bir sonraki ortak çalışma etkinliği League of Legends’tan başkası olmayacak gibi görünüyor.

PUBG: Mobile‘ın yaklaşan iş birliği ile oyuncular, League of Legends’tan en sevdikleri karakterleri ve Arcane ile alakalı içerikleri oyunda görebilir. Aşina olmayanlar için Arcane, League of Legends evreni olan Runeterra’da geçen yeni bir Netflix dizisi.. Birinci Perde 6 Kasım’da, İkinci Perde ise 13 Kasım’da yayınlanacak. Dizinin son perdesinin ise 20 Kasım’da geleceği biliniyor.

PUBG: Mobile resmi Twitter hesabının paylaştığı görselde, Caitlyn, Vi, Jinx ve Jayce gibi görünen dört karakterin oluşturduğu bir silüet görülüyor. Daha sonra ise ise açık bir şekilde League of Legends evreninden Jinx karakterinin bulunduğu bir görsel yayınlandı.

Henüz iş birliği hakkında çok fazla detaya sahip olmasak da önümüzdeki günlerde daha heyecan verici gelişmeler olacağını düşünüyoruz.

Total
28
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts