PUBG Mobile Vikendi Haritası: Taktikler ve Öneriler

Vİkendi’de rahat bir şekilde galibiyete ulaşmak için yapmanız gerekenleri biliyor musunuz?
pubg mobile vikendi haritası
PUBG Mobile Vikendi haritasında sizi daha kolay bir şekilde galibiyete taşıyacak taktikleri biliyor musunuz?

PUBG Mobile Vikendi haritası taktik ve önerileri ile bu karlı haritadaki galibiyet sayınızı artırın. Oyunun sevilen haritalarından biri olan Vikendi, kendine has havası ile oyuncuların en sık oynadığı haritalardan biri. Peki, bu haritada galibiyet sayınızı artırmak için neler yapmanız gerektiğini biliyor musunuz?

PUBG Mobile Vikendi Haritası

İçerisinde gizli bir yer dahi barındıran ve sahip olduğu ilginç yerleşim yerleriyle oyunculara farklı stratejiler uygulatan Vikendi’de macera tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere Vikendi haritası, oyunun popüler haritalarından biri ve bu haritada daha sık galibiyet almak için zaman zaman değişik yöntemler uygulamanız gerekmekte.

pubg mobile vikendi haritası listesi
Vikendi haritasının bazı gizli özelliklerini bilerek daha kolay bir şekilde galibiyete ulaşabilirsiniz.

Bu içeriğimizde, Vikendi haritasında bulunan ve çoğu oyuncunun bilmediği bir yerden, oyuna güzel bir başlangıç yapmanız için atlayabileceğiniz yerlerden ve bazı ufak bilgilerden bahsedeceğiz. Bu bilgileri öğrenip kendi oyun tarzınızla harmanladıktan sonra galibiyet oranınızın arttığını fark edeceksiniz. Taktik ve önerilere geçmeden önce, oyundaki haritalar hakkında detaylı bilgileri öğrenmek için PUBG Mobile Harita Rehberi: Haritaların özellikleri içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

pubg mobile vikendi haritası gizli yer
Çoğu oyuncunun bilmediği gizli yere giderek oyuna güzel bir lootla rahat bir başlangıç yapabilirsiniz.

Vikendi Haritasındaki Gizli Bölge

PUBG Mobile Vikendi haritası için hazırladığımız taktikler ve öneriler içeriğimize, çoğu oyuncunun bilmediği bir yeri size açıklayarak başlıyoruz. PUBG Mobile’daki haritaların çoğu, oyuna biraz heyecan ve değişik stratejiler katması açısından gizli yerler içerir. Bu gizli yerlerde ise normalin aksine fazla loot bulunur. Vikendi haritasındaki gizli yer ise diğer haritalarda bulunanlardan biraz farklı. Zira diğer haritalarda gizli yerlere giriş nispeten açık bir konumda iken bu haritada öyle bir durum söz konusu değil.

pubg mobile vikendi haritası gizli yer nerede
Harita üzerinde fazla dikkat çekmeyen mağara, oyunculara beklediklerinden çok daha fazlasını sunmak için bekliyor.

Vikendi haritasında bir mağara bulunuyor. Çoğu oyuncu ise bu mağaranın farkında değil. Farkında olanlar ise nasıl girileceğini tam olarak bilemiyor. Peskhova ile Podvosto arasında bulunan bu gizli mağaranın girişi, kalın bir buz ve kar tabakası ile kaplı durumda. Bu tabakayı kırmak içinse bir araç veya el bombası kullanabilirsiniz. Tabakayı kırdıktan sonra, silahlardan dürbünlere gizli mağaranın muhteşem lootu tamamen sizin olmuş olacak. Haritada rahatlıkla keskin nişancı tüfeği bulabileceğiniz yerleri öğrenmek için PUBG Mobile Vikendi haritası keskin nişancı tüfeği bulmak için en iyi yerler içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

pubg mobile vikendi haritası castle
Daha rahat bir şekilde galibiyete ulaşmak için güvenli yerlere atlayabilirsiniz.

Haritada atlayabileceğiniz güvenli yerler nereler?

PUBG Mobile Vikendi haritası için hazırladığımız içeriğe, oyuna güvenli bir başlangıç yapabileceğiniz veya çatışma olsa dahi daha kolay bir şekilde hayatta kalabileceğiniz yerlerden bahsederek devam ediyoruz. Eğer agresif oyun tarzını çok sevmiyorsanız veya oyunun başını pek iyi geçiremiyorsanız, güvenli bir başlangıç yapmak galibiyete ulaşmanın önemli adımlarından bir tanesi. Bu nedenle harita üzerinde bulunan birkaç güvenli noktaya atlayarak bu adımı sağlam bir şekilde atabilirsiniz. Haritada bulunan Castle bölgesi, her oyunda birkaç takıma ev sahipliği yapsa da, sahip olduğu mimari yapı nedeniyle oyunculara güvenli alan sağlıyor ve rakiplerin yaratacağı tehlikeyi azaltabiliyor.

pubg mobile vikendi haritası goroka
Harita üzerinde oyuncuların daha az ya da hiç tercih etmediği yerlerde oyuna başlamak, oyunun devamı için size avantaj sağlayabilir.

Güvenli bir başlangıç için atlayabileceğiniz bir diğer yer ise Goroka. Nispeten az sayıda oyuncunun atladığı yer diyebileceğimiz Goroka’da güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Oldukça güvenli bir yer olan Cosmodrome, sizlere önereceğimiz bir başka yer. Oldukça iyi bir loot içermese dahi takımınızla güvenli bir başlangıç yapmanıza elverişli olan Cosmodrome, tercih edebileceğiniz yerlerden bir tanesi. Son olarak ise Winery’ye değineceğiz. Haritanın en güneyinde yer alan Winery, bulunduğu konum itibariyle neredeyse hiç tercih edilmiyor. Bu durum da bu bölgeyi oyunun en güvenli bölgelerinden bir tanesi yapıyor. Diğer bölgelere kıyasla ortalama bir loot içeren Winery’ye takımca atlayarak güvenli bir oyun başlangıcı yapabilirsiniz.

pubg mobile vikendi haritası hızlı rütbe atlama taktiği
Bu haritada çok sayıda kısa mesafeli çatışma gerçekleştiği için mümkün olduğunca taarruz tüfeği tercih edebilirsiniz.

Hızlı rütbe atlamak ve galibiyet sayısını artırmak için diğer öneriler neler?

PUBG Mobile Vikendi haritası taktik ve önerilerimizin son başlığında, bu harita özelinde işinize yarayacak ve oyununuzu oldukça iyi etkileyecek bazı bilgilerden bahsedeceğiz. Öncelikle bu haritada çok sayıda kısa mesafeli çatışmalar gerçekleştiğini belirtelim. Bu nedenle bu haritadaki silah tercihlerinizin taarruz tüfeği veya hafif makineli tüfek olmasında fayda var. Bu haritada keskin nişancı tüfeği kullanmak, sizi epey yavaşlatabilir. Eğer yukarıda saydığımız alanlarda beklediğinizden fazla bir yoğunluk varsa, kar arabasını kullanarak oradan çabucak bir şekilde kaçabilirsiniz. Bu seçeneği göz önünde bulundurmak, erken ve gereksiz bir şekilde ölümden sizi kurtarabilir.

pubg mobile vikendi haritası kazanma taktiği
Güvenli alanın sınırında oynayarak kolay bir şekilde rakip avlayabilir ve daha fazla rütbe puanı toplayabilirsiniz.

Bu haritadaki ilk alan, diğer haritalarda bulunan ilk alandan daha küçük. Bu nedenle, bu haritada bulunan ilk alana daha fazla sayıda oyuncu girebiliyor. Güvenli alanın sınırında bulunan yerlerde bekleyerek alana girmeye çalışan rakiplerinizi kolay bir şekilde avlayabilir ve daha fazla rütbe puanı toplayabilirsiniz. Vereceğimiz son öneri ise, eğer oyunun görüntü grafiği yüksek ayarda ise, bu harita özelinde düşüğe çekmeniz. Zira yılanlayan oyuncuları daha rahat seçmeniz adına görüntü ayarınızı düşürmek epey işinize gelecektir. Aksi takdirde oldukça detaylı olan bu haritada yılanlayan oyuncuları tespit etmekte zorlanabilirsiniz. PUBG Mobile’da hızlı bir şekilde rütbe atlamak için PUBG Mobile hızlı lig yükselmenin yolları içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts