PUBG Mobile yaz etkinlikleri ve ödülleri açıklandı!

PUBG Mobile yaz etkinlikleri ve etkinlik ödülleri yayınlandı!
PUBG Mobile yaz etkinlikleri
PUBG Mobile Yaz Etkinlikleri

PUBG Mobile tarafından yaz etkinliği Summer Land ve etkinliğin ödülleri açıklandı. PUG Mobile, kitlesel olarak büyüyen topluluğunu, çeşitli deneyimler sunarak eğlendirmek için heyecan verici bir yolla geri döndü. Bu yaz hava kadar PUBG Mobile’ın Summer Land etkinliği ile oyunculara sunacağı heyecan verici süprizler de ısınabilir. Zaman sınırlı 10 etkinlik, bir öncekinden çok daha büyük ve daha iyi olacağı söyleniyor. Ayrıca heyecan verici hediyeler kazanma şansınız da artıyor.

PUBG Mobile Yaz Etkinlikleri

 1. Oyuncuların heyecan verici ödüller kazanma şansı için giriş görevlerini tamamlamaları gerekir. Her gün sadece giriş yaparak farklı ödüller kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Bu etkinlik 25 Mayıs’ta başladı ve 4 Haziran’da sona erecek. Etkinliklerin belirli bir zaman sınırları olduğundan mevcut etkinlikler aşağıdaki gibi:
  • 1. Gün Giriş: Klasik Kupon
  • 2. Gün Giriş: Killer Smile DP28 cildi kazanabilirsiniz.
  • 3. Gün Giriş: Klasik Sandık Çeki
  • 4. Gün Giriş: Paraşüt Sandığı
  • 5. Gün Giriş: İkmal Kutusu Kuponu
  • 6. Gün Giriş: Klasik Sandık Çeki
 2. Bu etkinlik sırasında, oyuncular belirli ögeler için Hazine Baskınına katılmak ve Hazine kuponunu satın almak için 1 UC harcamalılar, bu kuponlar tekrar tekrar satın alınabilir. Bir öğenin tüm Hazine Kuponları tükendiğinde, öğeyi kazanmak için bu öğenin Hazine Kuponlarını satın alan rastgele bir oyuncu seçilir. Oyuncular hazine kuponlarını ne kadar satın alırlarsa, kazanma olasılıkları da o kadar yüksek olur. Satın alınan her Hazine Kuponu oyunculara 10 Bp ve 2 AG verecek. Bu aktivite tamamen şansa dayanıyor. Ancak, oyuncu ne kadar çok UC harcarsa, o oyuncunun kazanma olasılığı da o kadar yükselecek. Bu etkinlik 29 Mayıs ve 19 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.
  PUBG Mobile
  PUBG Mobile Jungle Adventure
 3. Jungle Adventure: Bu etkinlik Sangok haritası içerisinde 1 ve 14 Hazirn 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek. Oyuncular Sanhok’ta sıcak hava balonlarını bulmalı ve totemleri aramak için onları sürmeliler. Totemleri bulup onlarla etkileşim kurmak oyunculara Kayıp Gövde verir (her oyuncu maç başında sadece bir tane alabilir). PUBG Mobile Jungle Adventure adlı içerikten etkinlik hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
 4. Online Ödüller: Bu etkinlik 4-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu etkinlikte, oyuncular çeşitli ödüller kazanabilmek için birbirleriyle yarışacaklar.
 5. Lucky Egg: Bu etkinlik 12-23 Haziran 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu etkinlikte oyuncuların Lucky Hammers’ı kazanmak için her gün tamamlamaları gereken 3 görevi olacak. Oyuncular her gün tüm görevleri tamamlarsa, ekstra bir ödül kazanma şansına sahip olacaklar. Ayrıca etkinlik süresi sonrasında kullanılamayacak olan tüm çekiçleri de etkinlik süresi içerisinde kullanmayı unutmayın. Etkinlik ödülleri posta içi oyun yoluyla verileceğinden, oyuncular posta kutularında yeterli alan bulunduğundan emin olmalılar.
 6. Road Trip: Bu etkinlik 13-25 Haziran 2020 tarihlerinde gerçekleşecek. Bu etkinlikte geziye katılmak için en fazla 4 arkadaş davet edilebilir. Mürettebat üyeleri, bir oyunu tamamlayarak ya da Klasik Modda 5 düşmanı öldürerek Dizel kazanabilir. Aracı ilerletmek için Dizel kullanın. Belirli bir mesafeye ulaşmak oyunculara ödül kazandıracak.
 7. Günlük Fırsat Paketi: Bu etkinlik de 17 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu etkinlik sırasında oyuncular Klasik Kupon 1x, Sandık Kuponu 1x gibi ödülleri içerek günlük paketler kazanabilir. Oyuncular bu topladıkları kuponlarla etkinlik sayfasından Rainforest temalı kostümler için de kullanabilir. Her oyuncu, her bir ödülü yalnızca bir kez kullanabilir. Ayrıca her gün satın alınan ilk paket için de özel ödüller kazanabilirsiniz.
 8. Sanhok Kalıntı Avı: PUBG Mobile yaz etkinlikleri adına sonuncu olan bu etkinlik ise 24 Haziran ile 6 Temmuz 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek. Oyuncuların Gizemli Tüy elde etmek için günlük görevleri tamamlamaları gerekecek. Ayrıca maç içerisinde rastgele yerlerden hazine haritaları elde edebilirsiniz. Gizemli tüyler, hazine haritalarının koordinatlarını izlemenize yardımcı olacak.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts