PUBG Mobile Yeni Güncelleme Boyutu Ne Kadar?

PUBG Mobile’a gelen yeni güncellemenin boyutu ne kadar?
pubg mobile yeni güncelleme boyutu ne kadar, pubg mobile

PUBG Mobile yeni güncelleme boyutu ne kadar sorusuna cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Yepyeni özellikler ve yeni bir haritayla gelen güncelleme içerisinde ayrıca kışa özel tasarımlar da geldi.

PUBG Mobile Yeni Güncelleme Boyutu Ne Kadar Yer Kaplar?

Aralık ayı oyunlar için kışa hazırlık anlamına geliyor. Yıl başına kadar birçok oyun artık kış temasına geçiş yapacak. PUBG Mobile 0.16.0 güncellemesi ile PUBG de kışa hızlı bir giriş yaptı. Erangel ve diğer haritalar artık karla kaplı. Yeni güncellemede en dikkat çeken şey ise akıllı telefon ve tabletlerin hafızalarında mevcut boyutuna ek olarak 670 MB alan gerekmesi. Bu durum depolama alanında az yer kalan kullanıcıları zora sokabilir.

Evoground mod’u da yeni güncellemeyle beraber geliyor. Eğer daha önce hiç duymadıysanız yeni modun araç tabanlı olduğunu hemen söyleyelim. Oyundaki temel amaç ise düşman araçlarını yok etmek. Her araçta monte edilmiş güçlü silahlar olacak. Rakiplerin araçlarını yok etmek için bu silahlar kullanılacak. Modu oynarken özel eşyaların kilidini açma şansı da elde edeceksiniz. Yani hem eğlenip hem de oynayarak, bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız.

PUBG Mobile İki Yeni Mod’a Merhaba Diyor!

Bu modla beraber aynı zamanda DeathMatch(Ölüm Maçı) mod’u da gelecek. Klasik FPS oyunlarındaki gibi oyuncuların eğlenceli vakit geçirmesini ve aynı zamanda oyuna daha fazla hakim olmasını sağlayacak bu mod yine sürpriz hediyeler içerek. PUBG Mobile son güncelleme kaç mb sorusunu da 0.67 GB olarak yanıtladık. Bu nedenle indirme yapmadan önce yeterli depolama alanı olduğundan ve WiFi’ye bağlı olduğunundan emin olun.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler