PUBG Mobile yeni harita yolda olabilir!

PUBG Mobile’a yeni harita geliyor olabilir. Ekip tarafından yapılan paylaşım, kafaları karıştırdı.
pubg mobile yeni harita
PUBG Mobile’a yeni harita mı geliyor?

PUBG Mobile için yeni harita geliyor olabilir. Hali hazırda birbirinden farklı haritaların aktif durumda olduğu oyunda, yeni bir harita yolda olabilir. Çünkü geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile’ın resmi hesabından yapılan paylaşımlarda, ekibin paylaştığı görseller dikkat çekti. Ucu açık mesajlarla dolu olan bu paylaşım akıllara, yeni harita mı geliyor sorusunu getirdi.

PUBG Mobile’a yeni harita mı geliyor?

Tencent Games’in resmi PUBG Mobile hesabından yaptığı paylaşımlarda, çeşitli posta kağıtlarına yer verildi. Açıklamada oyunculara bu posta kağıtlarının nereden geldiği sorulurken, posta kağıtları üzerinde bulunan alanları birleştirdiğinizde yeni bir harita gibi gözüküyor. Bu paylaşımın ardından PUBG Mobile oyuncularının gündemi bir anda değişti ve akıllara yeni harita mı geliyor sorusu geldi. Paylaşılması için herhangi bir gerekliliği bulunmayan bu paylaşımın ardından PUBG Mobile topluluğunu bir anda heyecan sardı.

pubg mobile yeni harita görüntüleri
Paylaşımdaki parçaları birleştirdikten sonra ortaya çıkan görüntüler, yeni bir haritaya işaret ediyor olabilir.

Bu gizemli posta kağıtları nereden geliyor?

Güncellemelerle ve yeniliklerle oyunu aktif tutmaya uğraşan PUBG Mobile geliştirici ekibi, bu bağlamda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bazı güncellemeleri ve yenilikleri yayımlanmasından önce paylaşan ekibin böyle bir paylaşımda bulunarak yeni haritanın sinyallerini verdiği düşünülüyor. Paylaşımda bu gizemli kağıtlar nereden geliyor sorusu oyunculara yöneltilirken, kağıtların üzerindeki pulların farklılığına da dikkat çekildi. Bu paylaşımları yeni bir harita işareti olarak algılarsak, 0.19.0 güncellemesinde yahut ondan sonraki güncellemelerde yeni haritanın oyuna ekleneceğini söyleyebiliriz. Henüz resmi bir açıklama ve duyuru olmasa da bu paylaşımın etkilerinin ve gerçekleşebilecek olası senaryoların hala tartışıldığını söyleyebiliriz.

Erangel 2.0 veya Karakin olabilir mi?

Geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere bu paylaşım, toplulukta büyük ses getirdi. Sıkı PUBG Mobile hayranları bu paylaşım üzerinden çeşitli teoriler geliştirmeye başladı. Topluluk arasında bunun yeni bir harita olacağını söyleyenler kadar bu paylaşımların Erangel 2.0’a işaret ettiğini savunanlar da mevcut. Yeni harita olacağını savunanlar arasındaki düşüncelerde, bu haritanın geçtiğimiz aylarda oyunun bilgisayar versiyonuna eklenen ve oyuna yeni bir soluk getiren Karakin haritası olabileceği bulunuyor. Bu düşüncenin dışında bazı oyuncular ise, Karakin haritasına benzer ancak PUBG Mobile tarzı bir haritanın gelebileceğini düşünüyor. PUBG Mobile ekibi bu paylaşımla topluluğunu heyecanlandırmayı başarmış durumda. Ancak bu durumun bilinçli bir şekilde mi yoksa sadece tesadüfi bir şekilde mi geliştiği ise oyuncular tarafından hala bilinmiyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts